|
Hmm, jeśli uda mi się wyjść w poza. Tak właściwie to chce wyjść próbuje i męczę się z tymi zmartwieniami, a tak właściwie to nie wiem poco. Chce znaleźć odpowiedzi na swoje pytania nauczyć się pewnych rzeczy. Zrobię tak jak radzisz, może dziś uda mi się wyciszyć i osiągnąć OOBE :) I w końcu uwolnię się od tych wirusów które mam teraz w umyśle. Zobaczymy czy się uda wyciszyć w tedy i odbudować tą drogę która zaczęła mi zarastać.
PS: Mam problemy z koncentracją, czy możecie coś doradzić aby coś z tym zrobić. Czeka mnie sesja poprawkowa a nie mogę się na niczym skupić. Totalne rozproszenie uwagi:(, i przez co gdy czytam to po chwili się wyłączam, czytam ale nawet nie wiem co czytam.
|