Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> ?
aga26
post 28.08.2009 - 22:06
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




Powiem szczerze- jestem tu nowa ale nie moge zrozumiec dlaczego nie moge pisac o tym co przezylam na forum tylko w notatniku? czy nie o to w tym wszystkim chodzi? a moze zle trafilam, nie na to forum?
a moze ktos tu sie poprostu pogubil i uwaza sie za Bog wie kogo?....nie wazne zreszta...nie chce mi sie nad tym debatowac....napisalam co mialam do napisania i juz, a jesli ktos zaraz wokol tego zamierza sie rozwodzic i robic z igly widly to juz jego problem- trudno
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
dreamer_the_one
post 28.08.2009 - 22:22
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




opisy doświadczeń w tematach!! straj ku jemy!! :D
domagamy sie tego!
demokracje mamy!
ja też nie rozumiem ;/
ale udaje że rozumiem i ide za tłumem :)


edit sorrow: to głosujcie , jak będzie duże poparcie może zrobi się oficjalny, otwarty dział do wrzucania własnych doświadczeń i spostrzeżeń - jeżeli podobny tematycznie już nie istnieje .
Czy tylko mnie się wydaje ,że notatników nikt nie czyta ?
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- aga26   ?   28.08.2009 - 22:06
- - Gray   Ja np. dla odmiany nie rozumiem xD   28.08.2009 - 23:03
- - twistoid   Droga Ago notatniki są od opisywania doświadzcze...   28.08.2009 - 23:31


Go to the top of the page
Start new topic