Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Niech Wam Bedzie:))))
aga26
post 29.08.2009 - 21:27
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




dobra juz dobra: doswiadczenia w notatniku. Nie mozesz twist udac,ze czytales moj notatnik?
Po drugie myslisz,ze jak pierwszy raz tu weszlam to wiedzialam gdzie ja to pisze? tyle tych okienek sie pootwieralo heheh, a ja akurat myslalam gdzie jest jakis notatnik:poprostu napisalam wyslalam i tyle.
Badz co badz obiecuje poprawe heh..
Aga pamietaj: NOTATNIK:P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic