Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Niech Wam Bedzie:))))
aga26
post 29.08.2009 - 21:27
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




dobra juz dobra: doswiadczenia w notatniku. Nie mozesz twist udac,ze czytales moj notatnik?
Po drugie myslisz,ze jak pierwszy raz tu weszlam to wiedzialam gdzie ja to pisze? tyle tych okienek sie pootwieralo heheh, a ja akurat myslalam gdzie jest jakis notatnik:poprostu napisalam wyslalam i tyle.
Badz co badz obiecuje poprawe heh..
Aga pamietaj: NOTATNIK:P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
dreamer_the_one
post 29.08.2009 - 21:46
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




nikogo notatniki nie interesują ;]
ponieważ to są bardzo osobiste sprawy.
genialne rozwiazanie bo po 1 niema rozdmuchiwaczy astralnego pierda co napiszą z tego relacje 3 strony a4
a po 2 nie jesteśmy w stanie tego dobrze wysłowić. już lepsze są obrazy i grafiki. one oddają wizje i doznania o wiele dokładniej.
Profile CardPM
+Quote Post
aga26
post 29.08.2009 - 22:17
Post #3

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




dreamer the one Polak uczy sie na swoich bledach i tym sposobem twist nauczyl mnie czytac notatniki jak rowniez zapisywac w nich wlasne doswiadczenia. Tym sposobem przeczytalam Twoj notatnik jako pierwszy i zaraz przeczytam twista :P
hahaha

Dobrej nocki

Profile CardPM
+Quote Post
aga26
post 29.08.2009 - 22:18
Post #4

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




kurde- maslo maslane:P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic