Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Niech Wam Bedzie:))))
aga26
post 29.08.2009 - 21:27
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




dobra juz dobra: doswiadczenia w notatniku. Nie mozesz twist udac,ze czytales moj notatnik?
Po drugie myslisz,ze jak pierwszy raz tu weszlam to wiedzialam gdzie ja to pisze? tyle tych okienek sie pootwieralo heheh, a ja akurat myslalam gdzie jest jakis notatnik:poprostu napisalam wyslalam i tyle.
Badz co badz obiecuje poprawe heh..
Aga pamietaj: NOTATNIK:P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
iguana
post 29.08.2009 - 22:31
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 162
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: okolice Krakowa. Czasem Żywiec, Oświęcim
Nr użytkownika: 6865




Kilka rad na początek.
Po pierwsze, zakładasz trzeci spamerski temat...
(Ok,pierwszy miał sens, nie wiedziałaś co, gdzie i jak)
Po drugie, nie pisz jednego postu pod drugim- użyj opcji Edytuj.

I jeszcze jedno.
Jest coś co odróżnia, moim zdaniem to forum od innych tego typu. Tu nie ma miejsca na bezsensowne posty pt. miałem dzisiaj wibracje....
Możesz znaleźć tu ludzi, którzy naprawdę nieźle siedzą w temacie i mogą cię wiele nauczyć.
A niewdzięczna funkcja moderatorów polega na pilnowaniu porządku na forum, więc nie ma co się dziwić ich reakcją.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic