Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Autohipnoza - Zagrożenia
podróżnik1
post 15.09.2009 - 11:51
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 113
Dołączył: 27.07.2009
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7276




Wczoraj postanowiłem poeksperymentować z autohipnozą, samoprogramowaniem. Wchodzę w trans, czuję, że czucie mojego ciała fizycznego zaczyna gwałtownie spadać i w tym momencie zacząłem programowanie. Wszystko byłoby OK gdyby nie dziwne schizy myślowe, otóż nagle zacząłem myśleć o tym, żebym przestał oddychać, by serce mi przestało bić. Wtedy też się nieźle przestraszyłem, wolałem nie ryzykować i wyszedłem z transu z przyspieszonym oddechem. Zatem mam tu pytanie: czy autohipnoza może wpłynąć np na zatrzymanie oddechu jeżeli powiem sobie w tym stanie aby oddech mi się zatrzymał?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Gray
post 15.09.2009 - 14:44
Post #2


Guests








Sworrow czyli mam przez to rozumieć, że jak jestem na grzybkach mogę się udusić?? Nie brałem ich nigdy, ale mam zamiar.
+Quote Post

Posty w temacie
- podróżnik1   Autohipnoza - Zagrożenia   15.09.2009 - 11:51
- - SORROW   Załapałeś tzw bad tripa :) ... stary wymiatacz...   15.09.2009 - 13:39
|- - Kronopio   CYTAT(SORROW @ 15.09.2009 - 13:39) Z...   05.11.2009 - 22:57
|- - SORROW   CYTAT(Kronopio @ 05.11.2009 - 22:57)...   06.11.2009 - 18:43
|- - Zbyszek   Kiedyś gdy się wyciszałem i próbowałem z odde...   08.11.2009 - 09:17
|- - Kronopio   CYTAT(SORROW @ 06.11.2009 - 18:43) T...   08.11.2009 - 21:35
|- - Majster   CYTAT(Gray @ 15.09.2009 - 15:44) Swo...   15.09.2009 - 15:48
|- - Gray   Majster leję na twoją dygresję, co do umiejętn...   15.09.2009 - 17:11
- - podróżnik1   Aha - czyli nie mam czego się obawiać - na grzyb...   15.09.2009 - 14:58
- - SORROW   CYTAT(Majster @ 15.09.2009 - 16:48) ...   16.09.2009 - 09:11
- - podróżujący   podróżniku1 :)) podaj Cię proszę jaką metod�...   17.09.2009 - 14:51
- - podróżnik1   Prosta metoda - godzina 00.30. W pokoju ciemno jak...   17.09.2009 - 21:48
- - effree   Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) z psycholog...   05.11.2009 - 22:11
- - effree   Majster - nie zgrywaj kozaka - nikogo to nie bawi/...   05.11.2009 - 23:38
- - Dzyeson   przesadziles z mary w sensie za czesto paliles? i ...   08.11.2009 - 14:35
|- - qwerrty   O Bożeee... Po co się tu kłócić... Idźcie le...   08.11.2009 - 15:18
- - Dzyeson   ale my sie nie klocimy teraz sie pytam z ciekawosc...   08.11.2009 - 19:34
- - SORROW   Temat główny uciekł na dalszy plan ... to smutn...   08.11.2009 - 19:45
- - SORROW   Nie, Przyjacielu .Podążam obecnie zupełnie inn�...   10.11.2009 - 10:47


Go to the top of the page
Start new topic