Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Autohipnoza - Zagrożenia
podróżnik1
post 15.09.2009 - 11:51
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 113
Dołączył: 27.07.2009
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7276




Wczoraj postanowiłem poeksperymentować z autohipnozą, samoprogramowaniem. Wchodzę w trans, czuję, że czucie mojego ciała fizycznego zaczyna gwałtownie spadać i w tym momencie zacząłem programowanie. Wszystko byłoby OK gdyby nie dziwne schizy myślowe, otóż nagle zacząłem myśleć o tym, żebym przestał oddychać, by serce mi przestało bić. Wtedy też się nieźle przestraszyłem, wolałem nie ryzykować i wyszedłem z transu z przyspieszonym oddechem. Zatem mam tu pytanie: czy autohipnoza może wpłynąć np na zatrzymanie oddechu jeżeli powiem sobie w tym stanie aby oddech mi się zatrzymał?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Gray
post 15.09.2009 - 14:44
Post #2


Guests








Sworrow czyli mam przez to rozumieć, że jak jestem na grzybkach mogę się udusić?? Nie brałem ich nigdy, ale mam zamiar.
+Quote Post
Majster
post 15.09.2009 - 15:48
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




CYTAT(Gray @ 15.09.2009 - 15:44) *
Sworrow czyli mam przez to rozumieć, że jak jestem na grzybkach mogę się udusić?? Nie brałem ich nigdy, ale mam zamiar.


Jak widać czytanie ze zrozumieniem to w dzisiejszych czasach wielki problem, w związku z tym trzeba tłumaczyć z polskiego na polski.
Pozwól, że wyjaśnie. Udusić się można zawsze. Mu natomiast chodziło, że badtrip jest naturalnym zabezpieczeniem umysłu, natomiast badtrip wynikły z zastosowania psychodeliku nie jest naturalnym zabezpieczeniem umysłu bo jest wywołany przez czynniki zewnętrzne czyt. grzyby - jest to dość logiczne. Inną sprawą są depresanty po których badtripa raczej nie dostaniesz natomiast udusić się jak najbardziej możesz.
Teraz wytłumacze czym jest ten badtrip o którym mówił Sorrow. Schizy są po to by 'uchronić' cię przed nieznanym, lęki itp mają wywołać natychmiastowe zaprzestanie świadomego wywoływania zmian świadomości. Myślę, że o to chodziło, popraw mnie jeśli nie o to Sorrow ;)

Kolejnym tematem jest to, że nie zrozumieliście przesłania, którym jest oczywiście to aby JEŚĆ GRZYBY! Ehh co ja bym dał...

Co do autohipnozy, także próbowałem, ciekawe stany można osiągnąć jednak postanowiłem podejść do tematu bardziej pokolei i zacząłem od treningu autogennego, polecam.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- podróżnik1   Autohipnoza - Zagrożenia   15.09.2009 - 11:51
- - SORROW   Załapałeś tzw bad tripa :) ... stary wymiatacz...   15.09.2009 - 13:39
|- - Kronopio   CYTAT(SORROW @ 15.09.2009 - 13:39) Z...   05.11.2009 - 22:57
|- - SORROW   CYTAT(Kronopio @ 05.11.2009 - 22:57)...   06.11.2009 - 18:43
|- - Zbyszek   Kiedyś gdy się wyciszałem i próbowałem z odde...   08.11.2009 - 09:17
|- - Kronopio   CYTAT(SORROW @ 06.11.2009 - 18:43) T...   08.11.2009 - 21:35
|- - Gray   Majster leję na twoją dygresję, co do umiejętn...   15.09.2009 - 17:11
- - podróżnik1   Aha - czyli nie mam czego się obawiać - na grzyb...   15.09.2009 - 14:58
- - SORROW   CYTAT(Majster @ 15.09.2009 - 16:48) ...   16.09.2009 - 09:11
- - podróżujący   podróżniku1 :)) podaj Cię proszę jaką metod�...   17.09.2009 - 14:51
- - podróżnik1   Prosta metoda - godzina 00.30. W pokoju ciemno jak...   17.09.2009 - 21:48
- - effree   Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) z psycholog...   05.11.2009 - 22:11
- - effree   Majster - nie zgrywaj kozaka - nikogo to nie bawi/...   05.11.2009 - 23:38
- - Dzyeson   przesadziles z mary w sensie za czesto paliles? i ...   08.11.2009 - 14:35
|- - qwerrty   O Bożeee... Po co się tu kłócić... Idźcie le...   08.11.2009 - 15:18
- - Dzyeson   ale my sie nie klocimy teraz sie pytam z ciekawosc...   08.11.2009 - 19:34
- - SORROW   Temat główny uciekł na dalszy plan ... to smutn...   08.11.2009 - 19:45
- - SORROW   Nie, Przyjacielu .Podążam obecnie zupełnie inn�...   10.11.2009 - 10:47


Go to the top of the page
Start new topic