Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Fotografia Kirlianowska
Inkluzo
post 17.09.2009 - 17:58
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 56
Dołączył: 21.11.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6305




Co myslicie o fotografii kirlianowskiej?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Inkluzo
post 18.09.2009 - 21:54
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 56
Dołączył: 21.11.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6305




Jako, ze to forum o OOBE myslalem, ze zagadnienie fotografii kirlianowskiej jest tutaj znane. Otoz sadzi sie, ze dzieki tej fotografii mozna zobaczyc np ludzka aure. Zostal wykonany np taki eksperyment ze sfotografowano aure liscia kiedy byl caly, pozniej oderwano jego gorna czesc i znowu sfotografowano, i aura wygladala tak jakby lisc byl dalej caly. Nie wiem czy widzielisie moze na Enigmie film o podrozach astralnych tam pewien mezczyzna mowi wlasnie o tej fotografii.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic