Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Fotografia Kirlianowska
Inkluzo
post 17.09.2009 - 17:58
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 56
Dołączył: 21.11.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6305




Co myslicie o fotografii kirlianowskiej?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
rugwa
post 18.09.2009 - 22:21
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 115
Dołączył: 18.08.2009
Skąd: Turek
Nr użytkownika: 7321




Fotografia kirlianowska polega na przepuszczeniu pewnej dawki elektryczności przez żywe lub martwe ciało, dzięki czemu uzyskujemy obraz kanałów przewodzących prąd. Kanały energetyczne o jednej z największych gęstości znajdują się w ciele eterycznym, które posiada każda żywa istota - dlatego tez jest możliwe sfotografowanie tych kanałów po usunięciu części ciała fizycznego.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic