Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Najśmieszniejszy Tekst Lub Dowcip, Przede wszystkim, rozwój duchowy(:(:(:
Ketrab
post 05.05.2007 - 20:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Wpisujcie tu najśmieszniejsze teksty i dowcipy jakie poznaliście w czasie eksploracji tego świata ,wiec ja zacznę:


- Witam sąsiada, w nocy to poszaleliście z żoną. Mało mi żyrandol nie zleciał.
- Panie sąsiedzie tak się właśnie rodzą plotki, mnie w nocy to nawet w domu nie było


Sopot. Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie. Publika szaleje:
- Jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz!
No dobra, to zaśpiewała, skończyła, a publika: "jeszcze raz!". No i tak trzeci, czwarty piąty... dziewiąty raz. W końcu już zrezygnowana mówi do publiczności:
- Kochani, ale ja juz nie mam siły śpiewać..
A publiczność:
- Śpiewaj aż się nauczysz!!!!!!


Idzie sobie Czerwony Kapturek przez las, aż tu zza krzaków wyskakuje Wilk.
- Cześć Wilku! - krzyczy Czerwony Kapturek.
- Co jest, nie boisz się? - pyta zdziwiony Wilk.
- A czego mam się bać: pieniędzy nie mam, a pieprzyć się lubię...


Mówi ksiądz do księdza
-O nowe buty ,zamszowe?
-Nie, za swoje


Przychodzi głupek do głupka.
- Mozesz pożyć mi skarpetki, bo moje się złamały?
- Weż, stoją przy kaloryferze.


Na osoby które słuchają techno i które włóczą się po nocy wybijając szyby w przystankach autobusowych nie mówi się dresiarze ,tylko "Władcy Ortalionu"


Jak macie jakieś perełki(a na pewno macie) to piszcie tutaj chętnie poczytamy w czasie gdy tematy z działu "Rozwój Duchowy" się znudzą ,czego oczywiście nie życzę(:(:(:
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
focus_oobe
post 12.06.2007 - 19:23
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 179
Dołączył: 28.02.2007
Nr użytkownika: 668




umarlem :D ..a nie to oobe xP

Przechodzi slepy kolo sklepu rybnego i mowi: Czesc dziewczyny xD
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ketrab   Najśmieszniejszy Tekst Lub Dowcip   05.05.2007 - 20:02
- - starr   heh ja mam cos od siebie: Siedzi dwóch kolesiów ...   20.05.2007 - 21:39
|- - Marcin181   CYTAT(starr @ 20.05.2007 - 22:39) he...   30.05.2007 - 18:56
|- - starr   spoko, zarzuc cos swojego   30.05.2007 - 20:05
- - zx12   Umarł ateista. Jednak ku swojemu zdziwieniu, stwi...   25.05.2007 - 10:22
|- - starr   Umiera biskup i trafia przed bramy nieba.Otwiera m...   25.05.2007 - 18:06
- - Marcin181   Lekarz psychiatra do pacjenta: - Zaraz, zaraz, nie...   30.05.2007 - 20:22
- - Lukasz   przez ostatnie miesiace kultura tego forum drastyc...   31.05.2007 - 10:22
|- - Marcin181   CYTAT(Lukasz @ 31.05.2007 - 11:22) p...   31.05.2007 - 12:21
|- - Ketrab   CYTAT(Lukasz @ 31.05.2007 - 11:22) p...   31.05.2007 - 17:33
- - Umrzesz   (...) –To ma być tulipan? - Jakub spojrzał...   31.05.2007 - 20:44
- - bobek_balinek   Hm.. a ja tu fraszką zarzucę, jest dośc trudna ...   01.06.2007 - 10:33
|- - starr   CYTAT(bobek_balinek @ 01.06.2007 - 11...   25.06.2007 - 17:07
- - Umrzesz   Jest bal przebierańców w szkole! Jasiu o tym...   06.06.2007 - 16:31
- - milordi   Stirlitz z całej siły uderzył siekierą w pień...   18.06.2007 - 20:16
- - SORROW   Wojna. Las. Do pewnego oddziału partyzanckiego pr...   24.06.2007 - 13:53
- - SORROW   wygrzebałem jeszcze kilka i zamieszczam -niestety...   24.06.2007 - 14:01
- - Ketrab   Wpada szczęśliwy Kowalski do baru i drze się il...   25.06.2007 - 12:08
- - SORROW   Może ja rozwinę : idzie dziadek ,pije browara ...   25.06.2007 - 20:32
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic