Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czas Działać !, :)))
Gray
post 27.09.2009 - 11:11
Post #1


Guests








Ludziska łączta się, w kupie moc i siła :D
Proponuję rozgłaszać ten wątek gdziekolwiek się da, trzeba zebrać jak najwięcej chętnych i skorych do pomocy. Macie jakieś pomysły? jakieś możliwości czy kontakty? piszcie albo tutaj albo na tamtym forum. Trzeba zacząć działać, bo człowieka ( przynajmniej mnie ) ch** strzela jak ma mu przyjść żyć w tym gównie, czy nie tak? Ile można siedzieć na dupie i marzyć o lepszym świecie, no właśnie jedynie marząc gówno zrobimy. Jak nie my to kto?
Nie chodzi tu o żadną rewolucję, po prostu czas zacząć coś robić.

Chciałem też zaznaczyć, że nie chodzi tutaj tylko o partię polityczną, a dokładniej ten pomysł spadł na dalszy plan, przeczytajcie całość.

Muszę dodać jeszcze jedno zdanie, w związku z tymi niezbyt kumatymi, żeby później nie było szału.

NIE JEST TO MÓJ POMYSŁ, WIĘC WSZELKIE UWAGI TYPU "TO CO PROPONUJESZ" ALBO "MOŻE SPRÓBUJ" SĄ NIE NA MIEJSCU, LUB NIE DO MNIE Z NIMI, JA TYLKO PRZEKAZUJĘ DALEJ WYRAŻAJĄC PRZY TYM MOJĄ APROBATĘ!!!!!!!!!!!

Pozdro.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
dreamer_the_one
post 27.09.2009 - 20:53
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




CYTAT(starr @ 27.09.2009 - 14:15) *
w korowodzie miłości w stronę zachodzącego słońca dzierżąc w dłoniach czarno-żółte flagi :D:D
Prawda jest taka, że daje to po prostu zalew :
- Nastolatków, którzy nie rozumiejąc otaczającego ich świata i trochę zamknięci w sobie znajdują w tym co wg nich wybija "przebudzonych" pośród szare masy a co wcale nie poprawia ich standardu w życiu a jedynie pogłębia poczucie odrębności między nimi a "realem", "systemem" a internet staje się ich drugim domem.
- Tych, ktorzy traktują oobe jako forme lansu na naszej-klasie i rzucają słowami, którymi wogle nie rozumieją jak choćby "rozwój duchowy", który staje się jakąś rozrywką pop kultury. Porażka
- Tych, którzy szybko to wszystko oleją i wrócą do swego normalnego życia

Z jednej strony- sama prawda. Takie jest zdanie buddysty we mnie.
Jest też coś, czego wydaje mi sie że nie dostrzegłeś. Kiedy wspomniałeś o tych, co się oświecą na własną rękę bez obe, coś we mnie zaczeło zgrzytać : )
Nie mam pojęcia czy kiedykolwiek uwolniłbym się z katolicyzmu gdyby nie OBE i wikipedia. Odrzuciłbym to i potraktował jak sekte, gdyby ktokolwiek mi zareklamował obe rebelie. I prawdą jest, że na początku byłem totalnym trollem, napalonym na oneironautykę i stawiającym ją pod znakiem równości z rozwojem duchowym(a przecie tak nie jest). Patrząc na to z perspektywy czasu, widzę postępy, które były efektem autorefleksji.
Mam wrażenie, że przeżyłem coś takiego jak DS, jak to opowiadał w swoim autoreportażu na youtube - jak tylko sie dowiedziałem o czymś takim, zrozumiałem że tego właśnie szukałem.

no i tu mamy ciężki dylemat. warto ingerować czy nie? nie potrafie odpowiedzieć na to pytanie, 50/50...

ps. dopadła mnie taka kmina...
Info o OBE i ogólnie informacja, zadziała na ignorancje tylko wtedy, gdy ją zweryfikujemy i wyciągniemy morał. Dla przykładu - zaczynając z obe trafiłem na kilka tekstów dotyczących autorefleksji, schematów myślowych itd. Rozpoznałem to i zlikwidowałem z systemu : )
gdybym dotarł do tej informacji w nieodpowiednim czasie albo nie zrozumiał jej, nie uleczyłaby mnie z niczego.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Gray   Czas Działać !   27.09.2009 - 11:11
- - starr   Eh, tak na marginesie to brak mi Andrzeja L. Andr...   27.09.2009 - 11:38
- - Gray   Co jak co, ale i tak trzeba mu pogratulować :)   27.09.2009 - 11:46
- - Szymonpro   Może wymyśl jakiś konkretny program bo to co pr...   27.09.2009 - 12:07
- - Gray   Nie chcę Cię krytykować, ale czytaj uważnie. G...   27.09.2009 - 12:15
- - Szymonpro   Sory tylko to tak przeleciałem wzrokiem. ale ty p...   27.09.2009 - 12:18
- - Gray   Po to dałem link żeby każdy zastanowił się na...   27.09.2009 - 12:25
|- - starr   Kiedyś gdy oobe nie było tak znane jak obecnie b...   27.09.2009 - 13:15
- - Gray   Zgadzam się z zajęciem się sobą, ale w żadnej...   27.09.2009 - 13:27
- - dreamer_the_one   zacząć trzeba od gazety jak już pisałem na obe...   27.09.2009 - 14:43
- - Gray   O to właśnie chodzi, a nie o żadną rewolucję ...   27.09.2009 - 14:46
- - Szymonpro   W pełni się z tobą zgadzam Starr   27.09.2009 - 20:11
- - firmasons   Chcesz zaczac dzialac zacznij od swojego wnetrza t...   27.09.2009 - 20:39
- - Spyro   Nie przejdzie. Jedna oberebelia już była, a tera...   27.09.2009 - 21:02
|- - mati415   CYTAT(Spyro @ 27.09.2009 - 22:02) Ni...   27.09.2009 - 21:20
- - Spyro   Jeśli ktoś by chciał, to sam by znalazł inform...   27.09.2009 - 21:42
- - twistoid   ROZKLEJAMY NAKLEJKI ROZNOSIMY ULOTKI I ROZDAJEMY P...   27.09.2009 - 22:48
- - Gray   W związku z brakiem wolności słowa czytaj wykas...   28.09.2009 - 16:07
- - twistoid   Gray wlasnie gdzie ten link? Ja go nie kasowałem....   28.09.2009 - 16:11
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic