CYTAT(Spyro @ 27.09.2009 - 22:02)

Nie przejdzie. Jedna oberebelia już była, a teraz zbieramy jej plony :/
Po burzy zawsze wstaje słońce :)
Nie możesz powiedzieć jakie są plony rebelii, bo nie znasz wszystkich, na których ona w jakiś sposób wpłynęła. To, że na forum często rejestrują się trolle nie znaczy, że gdzieś tam na świecie nie jest więcej tych ludzi, którzy dowiadując się o temacie rzeczywiście coś z tego wynieśli i nie zmienili swojego życia.
Ja osobiście popieram Drima, podobnie mógłbym napisać o sobie. Zawsze coś w nas zostaje i po pewnym czasie, dłuższym, czy krótszym, zaczyna na nas działać. Tak samo to, co pisał Gray - zdecydowanej większości potrzebny jest impuls. Ale trzeba pamiętać o tym, że nic nie należy robic na siłę, bo to nic nie da. Zakładanie takiej partii mija się z celem, ale taka mała akcja informacyjna, myślę, że jeśli byłaby odpowiednio zorganizowana, może zdziałać cuda.
W każdym razie jestem za tym by w końcu zacząć coś robić. :)