Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czas Działać !, :)))
Gray
post 27.09.2009 - 11:11
Post #1


Guests








Ludziska łączta się, w kupie moc i siła :D
Proponuję rozgłaszać ten wątek gdziekolwiek się da, trzeba zebrać jak najwięcej chętnych i skorych do pomocy. Macie jakieś pomysły? jakieś możliwości czy kontakty? piszcie albo tutaj albo na tamtym forum. Trzeba zacząć działać, bo człowieka ( przynajmniej mnie ) ch** strzela jak ma mu przyjść żyć w tym gównie, czy nie tak? Ile można siedzieć na dupie i marzyć o lepszym świecie, no właśnie jedynie marząc gówno zrobimy. Jak nie my to kto?
Nie chodzi tu o żadną rewolucję, po prostu czas zacząć coś robić.

Chciałem też zaznaczyć, że nie chodzi tutaj tylko o partię polityczną, a dokładniej ten pomysł spadł na dalszy plan, przeczytajcie całość.

Muszę dodać jeszcze jedno zdanie, w związku z tymi niezbyt kumatymi, żeby później nie było szału.

NIE JEST TO MÓJ POMYSŁ, WIĘC WSZELKIE UWAGI TYPU "TO CO PROPONUJESZ" ALBO "MOŻE SPRÓBUJ" SĄ NIE NA MIEJSCU, LUB NIE DO MNIE Z NIMI, JA TYLKO PRZEKAZUJĘ DALEJ WYRAŻAJĄC PRZY TYM MOJĄ APROBATĘ!!!!!!!!!!!

Pozdro.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 28.09.2009 - 16:11
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Gray wlasnie gdzie ten link? Ja go nie kasowałem.A tak abstarchując jak chcesz coś zrobić rób nie wymagaj tego od innych i że inni pójdą za Toba jak za przywódcą.Np szukaj ludzi którzy chcą coś zrobić.Stwierdzenie że coś jest nie tak pochodzi od autora tego stwierdzenia od nikogo innego wiec te słowa raczej przereklamowane nie są,jak Ci zle bez działania w tym kierunku znajdz osoby które popieraja twoja idee nie krytykuj innych że nie maja takich samych potrzeb bo startujesz z pozycji potrzebującego a to stawia Cie w swietle zarozumialstwa.Żeby przekonać kogos do swojej racji musisz miec moc której nie masz.Miał ją Darek niestety jego brak dystansu zrobil z oberebelia kuku.

PS.twoje narzekania maja korzenie geriatryczne.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Gray   Czas Działać !   27.09.2009 - 11:11
- - starr   Eh, tak na marginesie to brak mi Andrzeja L. Andr...   27.09.2009 - 11:38
- - Gray   Co jak co, ale i tak trzeba mu pogratulować :)   27.09.2009 - 11:46
- - Szymonpro   Może wymyśl jakiś konkretny program bo to co pr...   27.09.2009 - 12:07
- - Gray   Nie chcę Cię krytykować, ale czytaj uważnie. G...   27.09.2009 - 12:15
- - Szymonpro   Sory tylko to tak przeleciałem wzrokiem. ale ty p...   27.09.2009 - 12:18
- - Gray   Po to dałem link żeby każdy zastanowił się na...   27.09.2009 - 12:25
|- - starr   Kiedyś gdy oobe nie było tak znane jak obecnie b...   27.09.2009 - 13:15
- - Gray   Zgadzam się z zajęciem się sobą, ale w żadnej...   27.09.2009 - 13:27
- - dreamer_the_one   zacząć trzeba od gazety jak już pisałem na obe...   27.09.2009 - 14:43
- - Gray   O to właśnie chodzi, a nie o żadną rewolucję ...   27.09.2009 - 14:46
- - Szymonpro   W pełni się z tobą zgadzam Starr   27.09.2009 - 20:11
- - firmasons   Chcesz zaczac dzialac zacznij od swojego wnetrza t...   27.09.2009 - 20:39
- - dreamer_the_one   CYTAT(starr @ 27.09.2009 - 14:15) w ...   27.09.2009 - 20:53
- - Spyro   Nie przejdzie. Jedna oberebelia już była, a tera...   27.09.2009 - 21:02
|- - mati415   CYTAT(Spyro @ 27.09.2009 - 22:02) Ni...   27.09.2009 - 21:20
- - Spyro   Jeśli ktoś by chciał, to sam by znalazł inform...   27.09.2009 - 21:42
- - twistoid   ROZKLEJAMY NAKLEJKI ROZNOSIMY ULOTKI I ROZDAJEMY P...   27.09.2009 - 22:48
- - Gray   W związku z brakiem wolności słowa czytaj wykas...   28.09.2009 - 16:07
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic