Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Świat Fizyczny A Obszar "drugi"
aidie
post 29.09.2009 - 17:39
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 51
Dołączył: 28.12.2007
Nr użytkownika: 3036




Czytając pierwszą książke z trylogii Monroe'a, zauważyłem pewien fakt, iż występują 2 inne niezależne od siebie obszary - obszar "I" i obszar "II''. Oto moje pytanie:

Co należy zrobić, żeby po metodzie relaksacyjnej, i wyjściu z ciała znaleźć się w obszarze fizycznym (obszar pierwszy), a co w obszarze drugim, np w celu porozmawiania z istotami "wyższymi" ? Bardzo proszę o konkretną odpowiedź.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
aidie
post 29.09.2009 - 18:18
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 51
Dołączył: 28.12.2007
Nr użytkownika: 3036




Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jaka jest najlepsza metoda do wyjścia do ciała fizycznego.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic