|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
aidie Świat Fizyczny A Obszar "drugi" 29.09.2009 - 17:39 Mano intencja ; prosba opiekuna 29.09.2009 - 17:43 aidie Ok, rozumiem że mam intencje i chce wyjść, ale ... 29.09.2009 - 17:49 aidie Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jaka jest najl... 29.09.2009 - 18:18 Mano 1. EDYTUJ POSTY
2. To nie zawsze tak dziala, ze wi... 29.09.2009 - 18:37 Kronopio !:Moje luźne subiektywne spostrzeżenia:... 02.10.2009 - 06:16 Zbyszek E nie jest tak zle:)
Stany swiadomosci wywołujemy... 02.10.2009 - 08:01
| |||||||||||||||||||||||