Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Autohipnoza - Zagrożenia
podróżnik1
post 15.09.2009 - 11:51
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 113
Dołączył: 27.07.2009
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7276




Wczoraj postanowiłem poeksperymentować z autohipnozą, samoprogramowaniem. Wchodzę w trans, czuję, że czucie mojego ciała fizycznego zaczyna gwałtownie spadać i w tym momencie zacząłem programowanie. Wszystko byłoby OK gdyby nie dziwne schizy myślowe, otóż nagle zacząłem myśleć o tym, żebym przestał oddychać, by serce mi przestało bić. Wtedy też się nieźle przestraszyłem, wolałem nie ryzykować i wyszedłem z transu z przyspieszonym oddechem. Zatem mam tu pytanie: czy autohipnoza może wpłynąć np na zatrzymanie oddechu jeżeli powiem sobie w tym stanie aby oddech mi się zatrzymał?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
effree
post 05.11.2009 - 23:38
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 86
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Leszno
Nr użytkownika: 112




Majster - nie zgrywaj kozaka - nikogo to nie bawi/ na nikim to wrażenia nie robi - oczywiste jest dla wszystkich to co napisałeś..
ten temat pojawił sie aby pomoc/rozwiazać pewnego rodzaju problem a nie wywyzszać się nad własne ego ;) jak chcesz sie popisywać to załóż sobie bloga czy cos w ten wzorek.. albo temat jaki to nie jestem mądry i bystry ;)

podroznik1 - jesli czujesz ze masz problem ze sobą i chcial bys o tym porozmawiac to daj znac na pm pogadamy.
co do nerwicy to nie jest łatwo.. nie jest to byle choroba, czy dolegliwosć tymczasowa.. jest to raczej problem indywidualny... ogolnie cięzko jest cokolwiek doradzić... powszechnie wiadome jest że powstrzymywanie emocji i ich tłumienie źle wpływa na organizm fizyczny. często przy zaburzeniach tego typu pomocne jest rozładowanie złej energii, ćwiczenia fizyczne, joga, krzyk!! z tym, że czasem to nie wystarcza. ale zakładając ze wiesz że masz problem bardzo pomocne do zrozumienia tego problemu mogą być odpowiedzi na pytania:
dlaczego chcesz mieć ten problem?
co dobrego dzięki niemu otrzymujesz?
co byś zrobił gdybyś pozbył się tego problemu?

pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- podróżnik1   Autohipnoza - Zagrożenia   15.09.2009 - 11:51
- - SORROW   Załapałeś tzw bad tripa :) ... stary wymiatacz...   15.09.2009 - 13:39
|- - Kronopio   CYTAT(SORROW @ 15.09.2009 - 13:39) Z...   05.11.2009 - 22:57
|- - SORROW   CYTAT(Kronopio @ 05.11.2009 - 22:57)...   06.11.2009 - 18:43
|- - Zbyszek   Kiedyś gdy się wyciszałem i próbowałem z odde...   08.11.2009 - 09:17
|- - Kronopio   CYTAT(SORROW @ 06.11.2009 - 18:43) T...   08.11.2009 - 21:35
- - Gray   Sworrow czyli mam przez to rozumieć, że jak jest...   15.09.2009 - 14:44
|- - Majster   CYTAT(Gray @ 15.09.2009 - 15:44) Swo...   15.09.2009 - 15:48
|- - Gray   Majster leję na twoją dygresję, co do umiejętn...   15.09.2009 - 17:11
- - podróżnik1   Aha - czyli nie mam czego się obawiać - na grzyb...   15.09.2009 - 14:58
- - SORROW   CYTAT(Majster @ 15.09.2009 - 16:48) ...   16.09.2009 - 09:11
- - podróżujący   podróżniku1 :)) podaj Cię proszę jaką metod�...   17.09.2009 - 14:51
- - podróżnik1   Prosta metoda - godzina 00.30. W pokoju ciemno jak...   17.09.2009 - 21:48
- - effree   Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) z psycholog...   05.11.2009 - 22:11
- - Dzyeson   przesadziles z mary w sensie za czesto paliles? i ...   08.11.2009 - 14:35
|- - qwerrty   O Bożeee... Po co się tu kłócić... Idźcie le...   08.11.2009 - 15:18
- - Dzyeson   ale my sie nie klocimy teraz sie pytam z ciekawosc...   08.11.2009 - 19:34
- - SORROW   Temat główny uciekł na dalszy plan ... to smutn...   08.11.2009 - 19:45
- - SORROW   Nie, Przyjacielu .Podążam obecnie zupełnie inn�...   10.11.2009 - 10:47


Go to the top of the page
Start new topic