Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Autohipnoza - Zagrożenia
podróżnik1
post 15.09.2009 - 11:51
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 113
Dołączył: 27.07.2009
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7276




Wczoraj postanowiłem poeksperymentować z autohipnozą, samoprogramowaniem. Wchodzę w trans, czuję, że czucie mojego ciała fizycznego zaczyna gwałtownie spadać i w tym momencie zacząłem programowanie. Wszystko byłoby OK gdyby nie dziwne schizy myślowe, otóż nagle zacząłem myśleć o tym, żebym przestał oddychać, by serce mi przestało bić. Wtedy też się nieźle przestraszyłem, wolałem nie ryzykować i wyszedłem z transu z przyspieszonym oddechem. Zatem mam tu pytanie: czy autohipnoza może wpłynąć np na zatrzymanie oddechu jeżeli powiem sobie w tym stanie aby oddech mi się zatrzymał?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 15.09.2009 - 13:39
Post #2


Guests








Załapałeś tzw bad tripa :) ... stary wymiataczu .
Naturalne zabezpieczenie Twojego organizmu (pod warunkiem,że nie jedziesz właśnie np na grzybach ) nie pozwoli Ci przestać oddychać lub spowodować zastój serducha .
+Quote Post
Kronopio
post 05.11.2009 - 22:57
Post #3

zdrogi.blogspot.com
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 747
Dołączył: 24.01.2007
Skąd: z kosza na śmieci
Nr użytkownika: 444




CYTAT(SORROW @ 15.09.2009 - 13:39) *
Załapałeś tzw bad tripa :) ... stary wymiataczu .
Naturalne zabezpieczenie Twojego organizmu (pod warunkiem,że nie jedziesz właśnie np na grzybach ) nie pozwoli Ci przestać oddychać lub spowodować zastój serducha .


sorrow wytłumacz proszę dlaczego na grzybach "naturalne zabezpieczenie organizmu" się wyłącza. Skąd masz taką wiedzę? No i czy masz z tym jakieś doświadczenie żeby się wypowiadać? ;)

CYTAT(effree @ 05.11.2009 - 22:11) *
nie chciałabym tu pisać czarnych scenariuszy ale takie odwrócone afirmacje, lęki itp mogą być oznaką nerwicy.. im szybciej się tym zajmiesz tym lepiej...

pozdrawiam

a jeśli są oznaką nerwicy to co zrobic?
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 06.11.2009 - 18:43
Post #4


Guests








CYTAT(Kronopio @ 05.11.2009 - 22:57) *
sorrow wytłumacz proszę dlaczego na grzybach "naturalne zabezpieczenie organizmu" się wyłącza.

Tak niestety na organizm (mózg) działają substancje psychoaktywne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Substancja_psychoaktywna

Ja przegiąłem w młodości ze ''zwykłą'' hodowaną na własnym parapecie mary jane .
Do dziś dnia deprecha powraca ,atakuje niespodziewanie .Dlaczego? Dziwnym trafem ten stan zakotwiczył się w moim umyśle i nie mogę się go pozbyć. Wystąpił po dużej ilości . Między in z tego powodu zajmuję się medytacją, transem i odmiennymi stanami .I alkoholem.
Szukam ucieczki od życia, chociaż bardzo dobrze się w nim odnajduję .
+Quote Post
Kronopio
post 08.11.2009 - 21:35
Post #5

zdrogi.blogspot.com
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 747
Dołączył: 24.01.2007
Skąd: z kosza na śmieci
Nr użytkownika: 444




CYTAT(SORROW @ 06.11.2009 - 18:43) *
Tak niestety na organizm (mózg) działają substancje psychoaktywne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Substancja_psychoaktywna

Ja przegiąłem w młodości ze ''zwykłą'' hodowaną na własnym parapecie mary jane .
Do dziś dnia deprecha powraca ,atakuje niespodziewanie .Dlaczego? Dziwnym trafem ten stan zakotwiczył się w moim umyśle i nie mogę się go pozbyć. Wystąpił po dużej ilości . Między in z tego powodu zajmuję się medytacją, transem i odmiennymi stanami .I alkoholem.
Szukam ucieczki od życia, chociaż bardzo dobrze się w nim odnajduję .


naprawdę nie sądzę, że cokolwiek może wpłynąć na organizm tak żeby zablokować mechanizmy obronne. Prosty przykład: pijesz piwo - jedno drugie trzecie dziesiąte po którymś tam z kolei NA PEWNO faz ci się urwie. A ten tak zwany zgon to nic innego jak reakcja obronna organizmu żeby nie doszło tym razem do tego prawdziwego zgonu.

Jeśli mogę swoje zdanie wyrazić na temat tego twojego zakotwiczenia po MJ. Prawdopodobnie depresja juz od dawna w tobie siedziała a trawa wydobyła ja tylko na światło dzienne tzn od tamtego momentu zacząłeś to zauważać. To oczywiście tylko moje gdybanie ;) Tak samo jak i to co mawiali Rzymianie: "czym się strułeś tym się lecz". Może konfrontacja z tą znienawidzoną substancją zmieniła by coś w twojej psychice?

Może tak, może nie.
W każdym razie pozdrawiam :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- podróżnik1   Autohipnoza - Zagrożenia   15.09.2009 - 11:51
|- - SORROW   CYTAT(Kronopio @ 05.11.2009 - 22:57)...   06.11.2009 - 18:43
|- - Zbyszek   Kiedyś gdy się wyciszałem i próbowałem z odde...   08.11.2009 - 09:17
- - Gray   Sworrow czyli mam przez to rozumieć, że jak jest...   15.09.2009 - 14:44
|- - Majster   CYTAT(Gray @ 15.09.2009 - 15:44) Swo...   15.09.2009 - 15:48
|- - Gray   Majster leję na twoją dygresję, co do umiejętn...   15.09.2009 - 17:11
- - podróżnik1   Aha - czyli nie mam czego się obawiać - na grzyb...   15.09.2009 - 14:58
- - SORROW   CYTAT(Majster @ 15.09.2009 - 16:48) ...   16.09.2009 - 09:11
- - podróżujący   podróżniku1 :)) podaj Cię proszę jaką metod�...   17.09.2009 - 14:51
- - podróżnik1   Prosta metoda - godzina 00.30. W pokoju ciemno jak...   17.09.2009 - 21:48
- - effree   Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) z psycholog...   05.11.2009 - 22:11
- - effree   Majster - nie zgrywaj kozaka - nikogo to nie bawi/...   05.11.2009 - 23:38
- - Dzyeson   przesadziles z mary w sensie za czesto paliles? i ...   08.11.2009 - 14:35
|- - qwerrty   O Bożeee... Po co się tu kłócić... Idźcie le...   08.11.2009 - 15:18
- - Dzyeson   ale my sie nie klocimy teraz sie pytam z ciekawosc...   08.11.2009 - 19:34
- - SORROW   Temat główny uciekł na dalszy plan ... to smutn...   08.11.2009 - 19:45
- - SORROW   Nie, Przyjacielu .Podążam obecnie zupełnie inn�...   10.11.2009 - 10:47


Go to the top of the page
Start new topic