Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Błagam O Pomoc
Konrad89
post 17.12.2009 - 01:47
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 17.12.2009
Nr użytkownika: 7590




Witam wszystkich, mam na imię Konrad i mam 20 lat. Mieszkam w Stargardzie Szczecińskim. Bardzo proszę o pomoc. Czuję się bardzo chory i próbuje wszystkich możliwych metod żeby sobie pomóc. Od paru dni czuję się potwornie. Jest tak źle, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam takie napady co jakiś czas. Byłem już u wielu psychiatrów i brałem bardzo dużo różnych leków. Lekarze stawiali różne diagnozy, głównie osobowość borderline, fobia społeczna. Chodzę na psychoterapię ale to nie za bardzo mi pomaga. Terapeutów też już zmieniałem kilka razy. Próbowałem już wyjść z ciała, niestety bezskutecznie. Błagam o pomoc. Jeśli konieczne było by wyciągnięcie mnie, jestem na to gotowy mimo, że bardzo się boje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 17.12.2009 - 02:12
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Pewnie nerwica wyjscie z ciała w tym stanie to raczej kiepski pomysł.Watpie zeby obe ci pomogło wiec trafiles raczej pod kiepski adres po prostu lecz się.Sprobuj medytacji naprawde ma moc.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic