Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Błagam O Pomoc
Konrad89
post 17.12.2009 - 01:47
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 17.12.2009
Nr użytkownika: 7590




Witam wszystkich, mam na imię Konrad i mam 20 lat. Mieszkam w Stargardzie Szczecińskim. Bardzo proszę o pomoc. Czuję się bardzo chory i próbuje wszystkich możliwych metod żeby sobie pomóc. Od paru dni czuję się potwornie. Jest tak źle, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam takie napady co jakiś czas. Byłem już u wielu psychiatrów i brałem bardzo dużo różnych leków. Lekarze stawiali różne diagnozy, głównie osobowość borderline, fobia społeczna. Chodzę na psychoterapię ale to nie za bardzo mi pomaga. Terapeutów też już zmieniałem kilka razy. Próbowałem już wyjść z ciała, niestety bezskutecznie. Błagam o pomoc. Jeśli konieczne było by wyciągnięcie mnie, jestem na to gotowy mimo, że bardzo się boje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
set.h
post 17.12.2009 - 12:09
Post #2

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Gdy w sercu jest milość nie ma miejsca na lęk. Gdy pojawia sie atak wlej do serca miłość do wszystkiego co istnieje. Pielęgnuj to uczucie i staraj się by gościło w sercu jak najcześciej. W czasie medytacji staraj się utrzymywac ten stan jak najdłużej możesz i w ciągu dnia losowo kiedy tylko sobie przypomnisz. Miłość to ciepło i światło wizualizuj jak wpływa do twojego serca i klatki piersiowej. Próbuj wysyłac też wtedy miłość do osób których kochasz i których nienawidsz. Te proste czynności mają niesamowitą wprost moc i przeganiają lęki.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic