Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Błagam O Pomoc
Konrad89
post 17.12.2009 - 01:47
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 17.12.2009
Nr użytkownika: 7590




Witam wszystkich, mam na imię Konrad i mam 20 lat. Mieszkam w Stargardzie Szczecińskim. Bardzo proszę o pomoc. Czuję się bardzo chory i próbuje wszystkich możliwych metod żeby sobie pomóc. Od paru dni czuję się potwornie. Jest tak źle, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam takie napady co jakiś czas. Byłem już u wielu psychiatrów i brałem bardzo dużo różnych leków. Lekarze stawiali różne diagnozy, głównie osobowość borderline, fobia społeczna. Chodzę na psychoterapię ale to nie za bardzo mi pomaga. Terapeutów też już zmieniałem kilka razy. Próbowałem już wyjść z ciała, niestety bezskutecznie. Błagam o pomoc. Jeśli konieczne było by wyciągnięcie mnie, jestem na to gotowy mimo, że bardzo się boje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Paul 023
post 17.12.2009 - 13:13
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 29.02.2008
Nr użytkownika: 3713




Powinieneś udać się do hipnotyzera, może za pomocą hipnozy coś się uda.
Ale to nie koniec trzeba także sobie jakoś pomóc i mieć wiarę w to, że się uda.
Po za tym może się okazać, że pierwsza wizyta u hipnotyzera może nie poskutkować
potrzebne będą kolejne. o ile się nie zgodzi pacjent.

Nigdy nie korzystałem z pomocy hipnoterapeutów, ale wiem bardzo dużo na ten temat.
Jestem zdrów i jakiś podobnych problemów nie mam.

Możesz skontaktować się z Panem Kaczorowskim ponoć jest bardzo dobry z tego co słyszałem.

Jeśli skorzystasz z owej pomocy to możesz tutaj, kiedyś opisać czy jak przebiegało to wszystko i czy
także ci pomogło.


Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic