|
Clonazepan już brałem i wiem, że to świństwo. Na razie postanowiłem brać sam valprolek, to generalnie lek przeciwpadaczkowy ale też dobrze stabilizuje nastrój i działa na mnie bardzo dobrze, biorę go już od dawna. Hipnoterapia to był mój pierwszy pomysł na leczenie. Byłem u dwóch hipnoterapeutów, u ostatniego leczyłem się przez jakiś czas ale obydwaj stwierdzili, że w moim stanie na razie hipnoza nie wchodzi w grę. Po prostu nie byliby mnie w stanie wprowadzić w trans. Od roku pracuję nad sobą. Prawie pozbyłem się fobii społecznej, wcześniej przez 1,5 roku nie wychodziłem z domu, nie spałem po nocach. set.h, znam te metody i stosuję. Czytałem o nich chyba w książce Dzieci Regresji Roberta Krakowiaka, nie pamiętam dokładnie. Dzięki za wsparcie.
|