Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Błagam O Pomoc
Konrad89
post 17.12.2009 - 01:47
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 17.12.2009
Nr użytkownika: 7590




Witam wszystkich, mam na imię Konrad i mam 20 lat. Mieszkam w Stargardzie Szczecińskim. Bardzo proszę o pomoc. Czuję się bardzo chory i próbuje wszystkich możliwych metod żeby sobie pomóc. Od paru dni czuję się potwornie. Jest tak źle, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam takie napady co jakiś czas. Byłem już u wielu psychiatrów i brałem bardzo dużo różnych leków. Lekarze stawiali różne diagnozy, głównie osobowość borderline, fobia społeczna. Chodzę na psychoterapię ale to nie za bardzo mi pomaga. Terapeutów też już zmieniałem kilka razy. Próbowałem już wyjść z ciała, niestety bezskutecznie. Błagam o pomoc. Jeśli konieczne było by wyciągnięcie mnie, jestem na to gotowy mimo, że bardzo się boje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Pavveł
post 17.12.2009 - 20:38
Post #2


Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 3855
Dołączył: 18.03.2008
Nr użytkownika: 3901




zgadzam się z set.hem... wszystkie nasze lęki mają jakąś przyczynę, spróbuj sam ją znaleźć... np. dlaczego bałeś się ludzi? czy dlatego, że bałeś się że Cię nie zaakeceptują, czy może bałeś się że Ci coś zrobią? ja nie wiem, ale Ty wiesz, dlatego Ty musisz znaleźć powód, dla którego czułeś się tak, a nie inaczej... dam taką wskazówkę, że wszelkie lęki w dużym stopniu jeśli nie całkowicie powoduje brak miłości... miłości do czegokolwiek... ona daje nam siłę, wskazuje dobry kierunek rozwoju, leczy i naprawia nasz umysł... niejednokrotnie miałem depresję i zawsze wyprowadzała mnie z niej miłość... ale nie chodzi mi tu tylko o miłość chłopaka do dziewczyny czy na odwrót, ale miłość do całego stworzenia, do wszystkiego :]
moim zdaniem lekami nie wyleczysz złamanej duszy... problem tkwi w umyśle, a myśli nie są rzeczą materialną... a więc wiesz bracie co czynić - zacznij wreszcie doceniać i KOCHAĆ!! :D
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic