|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Konrad89 Błagam O Pomoc 17.12.2009 - 01:47 twistoid Pewnie nerwica wyjscie z ciała w tym stanie to ra... 17.12.2009 - 02:12![]() qwerrty I że Ty niby chcesz żebyśmy my Cię wyciągnęl... 17.12.2009 - 06:49 iguana Twistoid ma całkowitą rację.
W tym stanie psyc... 17.12.2009 - 08:16 Crow'u Zgadzam się z przedmówcami. Spróbuj pomedytowa�... 17.12.2009 - 09:22 Konrad89 Dziękuję za odpowiedzi. Wyciąganie mnie brałem... 17.12.2009 - 10:54 SORROW CYTAT(Konrad89 @ 17.12.2009 - 01:47)... 17.12.2009 - 11:41 set.h Gdy w sercu jest milość nie ma miejsca na lęk. ... 17.12.2009 - 12:09 Paul 023 Powinieneś udać się do hipnotyzera, może za po... 17.12.2009 - 13:13 Konrad89 Clonazepan już brałem i wiem, że to świństwo.... 17.12.2009 - 18:08 Pavveł zgadzam się z set.hem... wszystkie nasze lęki ma... 17.12.2009 - 20:38 Mati91 Konrad, skoro Twoim problemem są koszmary senne t... 20.12.2009 - 17:34 masiek Witam jak bym widział siebie w młodszych latach.... 22.12.2009 - 21:46 Filap Witam
Jestem nowy na tym forum :)
mam 22 lata i za... 23.12.2009 - 21:39
| |||||||||||||||||||||||||||||||