|
Proponuje aby ten temat, byl tematem, gdzie kazdy kto bedzie pewny robienia 4+1 sie tu wpisywal. Dokladna godzina i data. We wiecej razniej, motywacja wieksza.
Jest podobny temat, lecz sluzy sie wpisywaniu o 4 rano, kto walczy o faze. Ten ma za zadanie zachecic innych do walczenia o faze i przypomnieniu, ze taka metoda istnieje.
Dzisiaj przypada pierwsza "masowka". Juz paru sie zapowiedzialo.
Dzyeson, Vojats, Doloreska (ona godzinke wczesniej), Ferdek Kiepski, Rolx
Czas startu: Przed 00 Przystanek: Czat, godz. 4;00 Cel: Oddzielenie powloki fizycznej : ] Miejsce akcji: Lozko
ZAPRASZAMY! "Jesteś czymś więcej niż ciało fizyczne"
|