Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> 4+1 : Zbiorowe Wypady
Mano
post 25.12.2009 - 22:25
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




Proponuje aby ten temat, byl tematem, gdzie kazdy kto bedzie pewny robienia 4+1 sie tu wpisywal. Dokladna godzina i data. We wiecej razniej, motywacja wieksza.

Jest podobny temat, lecz sluzy sie wpisywaniu o 4 rano, kto walczy o faze. Ten ma za zadanie zachecic innych do walczenia o faze i przypomnieniu, ze taka metoda istnieje.


Dzisiaj przypada pierwsza "masowka". Juz paru sie zapowiedzialo.

Dzyeson, Vojats, Doloreska (ona godzinke wczesniej), Ferdek Kiepski, Rolx


Czas startu: Przed 00
Przystanek: Czat, godz. 4;00
Cel: Oddzielenie powloki fizycznej : ]
Miejsce akcji: Lozko



ZAPRASZAMY!
"Jesteś czymś więcej niż ciało fizyczne"
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
nieq
post 26.12.2009 - 11:06
Post #2


Guests








no ja z podniety nie moglem zasnac wiec musialem przesunac o godzine... ale i tak fail :(
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic