Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Odwiedzenie Darka Sugiera
nieq
post 05.01.2010 - 22:53
Post #1


Guests








Witam gadajac z kolega RAZIEL'em wpadlem na pomysl zeby odwiedzic naszego OBEMANIAKA, z racji tego ze raziel jest z jego okolic wrecz bardzo blisko sam sie na to zgodzil(pod wpływem alkoholu), zaproponowal zeby napisac jakas petycje, ze jestesmy zniesmaczeni jego naglym odejsciem, PISZCIE !

(sorry ze wszystko w jednym zdaniu i z bledami ale sie spieszylem ;))
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 05.01.2010 - 22:56
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




darek z tego co se pamietam nie zyczyl sobie natretow
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- nieq   Odwiedzenie Darka Sugiera   05.01.2010 - 22:53
- - Mano   z tego co kojarze pomysl byl na obeforum i nie prz...   05.01.2010 - 22:56
- - Raziel   żeby nie było żadnych nieporozumień w tej kwes...   05.01.2010 - 23:08
- - Freddy K   CYTAT(nieq @ 06.01.2010 - 09:53) Wit...   05.01.2010 - 23:44
- - GdaJan   Jak chcą to niech idą, ale nie pod egidą oobe.p...   06.01.2010 - 00:17
|- - Andersenn   CYTAT(GdaJan @ 06.01.2010 - 00:17) N...   06.01.2010 - 00:24
- - VVi   Nie wiem czy wiecie, ale ludziki z obeforum.pl wys...   06.01.2010 - 00:48
- - GdaJan   Przy okazji: http://www.obemania.pl/index2.php.htm...   06.01.2010 - 00:57
|- - 6umerang   CYTAT(GdaJan @ 06.01.2010 - 00:57) P...   08.01.2010 - 00:48
|- - Zbyszek   A gryz obwiesiu:)   08.01.2010 - 10:41
- - Rachab   Niepokój jest chyba najgorszą rzeczą... ale pre...   06.01.2010 - 01:50
- - Meshu   Też myślę, żeby go zostawić w spokoju... Ale ...   07.01.2010 - 00:03
- - ptysiek   dajcie Darasowi spokój bo rzucę na Was klątwę ...   07.01.2010 - 17:43
- - RED2   Witam.Bardzo szanuje mr.Darka ale może obe mu zas...   08.01.2010 - 15:47
- - Ketrab   zaszkodzić to może stara parówka ,doświadczeni...   09.01.2010 - 22:35
- - twistoid   czasem szkodzi   09.01.2010 - 22:55
- - Gray   a czasem może wręcz bardzo zaszkodzić ;]   09.01.2010 - 23:04
- - obeludek   no, a czasami troszeczkę może zaszkodzić   10.01.2010 - 01:26
- - Aloha   rydzyka se odwiedzcie   10.01.2010 - 01:51
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic