Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Odwiedzenie Darka Sugiera
nieq
post 05.01.2010 - 22:53
Post #1


Guests








Witam gadajac z kolega RAZIEL'em wpadlem na pomysl zeby odwiedzic naszego OBEMANIAKA, z racji tego ze raziel jest z jego okolic wrecz bardzo blisko sam sie na to zgodzil(pod wpływem alkoholu), zaproponowal zeby napisac jakas petycje, ze jestesmy zniesmaczeni jego naglym odejsciem, PISZCIE !

(sorry ze wszystko w jednym zdaniu i z bledami ale sie spieszylem ;))
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Raziel
post 05.01.2010 - 23:08
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




żeby nie było żadnych nieporozumień w tej kwestii. Zgodziłem się na odegranie roli posłańca. Nie podzielam zdania wyrażonego w owej petycji która niechybnie zostanie przygotowana. Jako że moje miejsce zamieszkania jest niedalekie miejscu zamieszkania Darka zgodziłem się zawieźć to przesłanie (nie mam nic do roboty to czemu nie) Jeśli mnie wyjebie to trudno się mówi wtedy Mission will not be accomplished .
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- nieq   Odwiedzenie Darka Sugiera   05.01.2010 - 22:53
- - Mano   z tego co kojarze pomysl byl na obeforum i nie prz...   05.01.2010 - 22:56
- - twistoid   darek z tego co se pamietam nie zyczyl sobie natre...   05.01.2010 - 22:56
- - Freddy K   CYTAT(nieq @ 06.01.2010 - 09:53) Wit...   05.01.2010 - 23:44
- - GdaJan   Jak chcą to niech idą, ale nie pod egidą oobe.p...   06.01.2010 - 00:17
|- - Andersenn   CYTAT(GdaJan @ 06.01.2010 - 00:17) N...   06.01.2010 - 00:24
- - VVi   Nie wiem czy wiecie, ale ludziki z obeforum.pl wys...   06.01.2010 - 00:48
- - GdaJan   Przy okazji: http://www.obemania.pl/index2.php.htm...   06.01.2010 - 00:57
|- - 6umerang   CYTAT(GdaJan @ 06.01.2010 - 00:57) P...   08.01.2010 - 00:48
|- - Zbyszek   A gryz obwiesiu:)   08.01.2010 - 10:41
- - Rachab   Niepokój jest chyba najgorszą rzeczą... ale pre...   06.01.2010 - 01:50
- - Meshu   Też myślę, żeby go zostawić w spokoju... Ale ...   07.01.2010 - 00:03
- - ptysiek   dajcie Darasowi spokój bo rzucę na Was klątwę ...   07.01.2010 - 17:43
- - RED2   Witam.Bardzo szanuje mr.Darka ale może obe mu zas...   08.01.2010 - 15:47
- - Ketrab   zaszkodzić to może stara parówka ,doświadczeni...   09.01.2010 - 22:35
- - twistoid   czasem szkodzi   09.01.2010 - 22:55
- - Gray   a czasem może wręcz bardzo zaszkodzić ;]   09.01.2010 - 23:04
- - obeludek   no, a czasami troszeczkę może zaszkodzić   10.01.2010 - 01:26
- - Aloha   rydzyka se odwiedzcie   10.01.2010 - 01:51
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic