CYTAT(Indigo Child @ 12.01.2010 - 14:50)

Odnośnie tematu: czytałem kiedyś, że hipnoza jest w stanie dużo zmienić w naszej podświadomości. Podświadomość steruje naszym organizmem. Jeżeli coś w niej zmieniamy, zmieniamy też coś w organiź(z)mie, np. sugestie dotyczące samouzdrawiania. I teraz najważniejszy logiczny wniosek: dzięki hipnozie możemy nakazać podświadomości aby ta rozkazała z kolei szyszynce produkcję i uwolnienie pokładów DMT - substancji wywołującej OOBE (tak przynajmniej wynikało z tego filmu). Wiecie, co to z kolei oznacza? Że nie wiem jak wy ale ja dzisiaj przed zaśnięciem robię sobie konkretny seans autohipnozy z zawarciem sugestii dotyczących aktywacji szyszynki.
Heheheh, powodzenia, nie chcę straszyć, ale nie przesadź ;) Bo będzie trudno wrócić ^^