Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Autowygasanie Postu
Mano
post 04.10.2009 - 09:12
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




Czesc Purple :)
Dalo by rade zrobic autowygasanie postów? Wiadomo, czasem sie nie na temat cos napisze, wiec przydala by sie taka funkcja. Jest to taki bajer co na php by przemo, nie wiem czy tutaj by sie to dalo wgrac?

Mysle, ze bylo by to bardzo korzystne. I dla uzytkownikow i dla moderatorow.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mano
post 08.10.2009 - 15:21
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




odswiezam, zeby sie wam pokazalo w nowych postach.



ps.. i wlasnie na taki post by sie przydal autodel. Zeby np. odswiezyc i nie zasmiecic.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 27.11.2009 - 21:35
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Dlaczego korzystne napisz coś więcej. Kasowanie wartościowych postów uważam za zbędne ile by lat nie miały.
Profile CardPM
+Quote Post
Mano
post 27.11.2009 - 22:04
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




CYTAT(PurpleCat @ 27.11.2009 - 21:35) *
Dlaczego korzystne napisz coś więcej. Kasowanie wartościowych postów uważam za zbędne ile by lat nie miały.


Korzystne, dlatego, ze dosc czesto zdarza sie pisanie nie na temat w danym temacie, czasem nawet czlowiek zamiast napisac do kogos prosbe o nr. gg napisze po prostu takiego posta. Wtedy mozna ustawic np. 1dniowego autodela i po klopocie, tzn offtop bylby mniej wkurzajacy. No i uwazam, ze to swietny bajer.


Nie pisze przeciez o usuwaniu postow (wszystkich), tylko tych nie na temat. Zle mnie zrozumiales po prostu.

Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 10.03.2010 - 03:14
Post #5

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Autowygaszanie postów może byc przdatne w serwisach z wiadomościami które się szybko starzeją.
Techniki OOBE raczej takie nie są ale dzięki za pomysł.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic