Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gra - Plemiona :), :)
Noble
post 23.06.2007 - 10:54
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Witam :)

Jak ktos chce zrobic obe rebelie w grze plemiona to zachecam :)

rejestrujcie sie na:

Swiat 9

wioski róbcie na południowym zachód bysmy sie znalezli blisko siebie

Jak co to podajcie swoj nick to dodam was do plemienia OBEMANIAKÓW :)

www.plemiona.pl

moj nick Nobleheart jakby co ;P
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Noble   Gra - Plemiona :)   23.06.2007 - 10:54
- - ppp2   Hey hey hey :D ja mam nick> Parise cya ;) PS....   23.06.2007 - 16:48
- - Danrizz   No wlasnie :P Ludzie grac grac i jeszcze raz grac...   23.06.2007 - 21:21
- - Umrzesz   Polecam grę travian3.pl Podobne do plemion. Gram ...   25.06.2007 - 21:46
- - Angello   Zrobiłem sobie konto dla zabawy :D Nick w grze: S...   02.07.2007 - 19:05
- - Ketrab   Przypomniały mi się dobre czasy jak upływały m...   02.07.2007 - 19:48
|- - Angello   CYTAT(Ketrab @ 02.07.2007 - 20:48) P...   02.07.2007 - 21:07
|- - Ketrab   CYTAT(Angello @ 02.07.2007 - 22:07) ...   03.07.2007 - 06:57
|- - Angello   CYTAT(Ketrab @ 03.07.2007 - 07:57) N...   03.07.2007 - 13:33
- - Ketrab   Dzięki za radę Angello .Jestem z wami ,choć pew...   03.07.2007 - 17:54
- - Angello   Na podstawie innej gry wydaje mi się, że światy...   03.07.2007 - 18:52
- - Sebastian - RAKIM   Jestem gdzieś tam z małą wioseczką na mapie z ...   04.07.2007 - 08:22
|- - Ketrab   CYTAT(Sebastian - RAKIM @ 04.07.2007 ...   04.07.2007 - 08:36
|- - jerry1990   ok dodaj mnie : jerry1990 juz jestem zarejestrowan...   05.07.2007 - 14:45
- - Marcin181   również sie dołączyłem do zabawy z nickiem Ma...   05.07.2007 - 15:19
- - mavej   odbierajta zaproszenia :)   05.07.2007 - 17:02
- - Noble   ok zaproszenia sa rozdane kto nastepny chce dolacz...   05.07.2007 - 19:57
- - starr   dobra, kto mi wysle te zaproszenie?   05.07.2007 - 20:05
- - starr   khem khem..   08.07.2007 - 15:55
- - Angello   CYTAT(starr @ 05.07.2007 - 21:05) do...   08.07.2007 - 16:45
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic