|
Witam :)
Jak ktos chce zrobic obe rebelie w grze plemiona to zachecam :)
rejestrujcie sie na:
Swiat 9
wioski róbcie na południowym zachód bysmy sie znalezli blisko siebie
Jak co to podajcie swoj nick to dodam was do plemienia OBEMANIAKÓW :)
www.plemiona.pl
moj nick Nobleheart jakby co ;P
|