oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Po Prostu Faaaaaajnie :)
Mano
post 25.06.2010 - 15:43
Post #1


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy


Notatnik


"Rozmowy na wszystkie inne tematy niż BEZPOŚREDNIO związane z OOBE. "

a moim tematem jest...........

,,,,,CZYLI TO ZNACZY, ZEBY NIE KASOWAC:DDD WIDZICIE. CZASEM NAWET MAJAC WLADZE JEST SIE (jak sie to mowi), JAK PIES POGRZEBANY MUAHAHA!! <smiech mandarka z laboratorium dextera hehehe> <a gdzies w tle czlapotanie tych packow o dee dee :D:D:D (zeby nie bylo, bajek nie ogladalem pond rok :(( mam 21 lat:] )



dobra srajcia bania wszyscy, dzisiaj egoizym wygrywa z dobrem i altruizmem :)



a wy?;)
tez macie takie dni, w ktorym czujecie sie znakomicie? ja rzadko, wiec muysze to upamientic, jakze waznym, moim tematem:D

OK POZDROO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Abi
post 26.06.2010 - 10:05
Post #2


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy




A po kawie da sie? Wlasnie pije, ale jakos nic nie czuje:P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szczęśliwa
post 26.06.2010 - 10:21
Post #3


Częsty Gość Rodziny
**
Grupa: Podróżnicy


Notatnik


CYTAT(Abi @ 26.06.2010 - 11:05) *
A po kawie da sie? Wlasnie pije, ale jakos nic nie czuje:P


Abi, wygląda na to, że coś tam się da:

"Kofeina, zawarta w kawie, to jeden z najbardziej powszechnych środków psychotropowych, mających zdolność wpływania na nastrój. Służy ona nie tylko poprawie nastroju, ale także zmniejsza uczucie przygnębienia. Jeśli ktoś twierdzi, że bez porannej filiżanki kawy nie zacznie się uśmiechać, to jest to prawdą. Dr Melvin Konner z Uniwersytetu Emory stwierdził, że “Wydaje się bardzo prawdopodobne, że wśród milionów osób pijących dużo kawy jest wiele takich, które - świadomie czy nieświadomie - leczą się z depresji"

Już coś czujesz? :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie
4 Stron V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park