|
Witam. Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.
Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.
Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.
Menu po lewej :]
|