Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Najśmieszniejszy Tekst Lub Dowcip, Przede wszystkim, rozwój duchowy(:(:(:
Ketrab
post 05.05.2007 - 20:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Wpisujcie tu najśmieszniejsze teksty i dowcipy jakie poznaliście w czasie eksploracji tego świata ,wiec ja zacznę:


- Witam sąsiada, w nocy to poszaleliście z żoną. Mało mi żyrandol nie zleciał.
- Panie sąsiedzie tak się właśnie rodzą plotki, mnie w nocy to nawet w domu nie było


Sopot. Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie. Publika szaleje:
- Jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz!
No dobra, to zaśpiewała, skończyła, a publika: "jeszcze raz!". No i tak trzeci, czwarty piąty... dziewiąty raz. W końcu już zrezygnowana mówi do publiczności:
- Kochani, ale ja juz nie mam siły śpiewać..
A publiczność:
- Śpiewaj aż się nauczysz!!!!!!


Idzie sobie Czerwony Kapturek przez las, aż tu zza krzaków wyskakuje Wilk.
- Cześć Wilku! - krzyczy Czerwony Kapturek.
- Co jest, nie boisz się? - pyta zdziwiony Wilk.
- A czego mam się bać: pieniędzy nie mam, a pieprzyć się lubię...


Mówi ksiądz do księdza
-O nowe buty ,zamszowe?
-Nie, za swoje


Przychodzi głupek do głupka.
- Mozesz pożyć mi skarpetki, bo moje się złamały?
- Weż, stoją przy kaloryferze.


Na osoby które słuchają techno i które włóczą się po nocy wybijając szyby w przystankach autobusowych nie mówi się dresiarze ,tylko "Władcy Ortalionu"


Jak macie jakieś perełki(a na pewno macie) to piszcie tutaj chętnie poczytamy w czasie gdy tematy z działu "Rozwój Duchowy" się znudzą ,czego oczywiście nie życzę(:(:(:
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 24.06.2007 - 14:01
Post #2


Guests








wygrzebałem jeszcze kilka i zamieszczam -niestety bez edycji -wywala polskie znaki


Zrozpaczony Jasiu wbiega do domu prosto ze szkoły.
- Mamo dzieci sie ze mnie smieja ze smierdze trupem!
.
.
.
.
Mamo, mamo ?


--------------------


W cyrku treser wychodzi na scenę z krokodylem, bierze drewnianą pałę i wali krokodyla w łeb. Krokodyl otwiera paszczę, a facet wyciąga członka i wkłada krokodylowi do pyska. Facet znowu bierze pałę i buch w łeb - krokodyl zamyka paszczę. Na sali konsternacja, ale facet spokojnie - buch pałą w łeb, krokodyl otwiera paszczę, facet wyciąga przyrodzenie, pokazuje całego członka zdumionej publiczności i mówi:
- A może ktoś z państwa chciałby spróbować tego numeru?
Zgłasza się jakaś kobieta:
- Ja bym chciała, tylko niech pan tak mocno nie bije po głowie.


---------------------

- Name?
- Abu Dalah Safari.
- Sex?
- Four times a week.
- No, no, no... male or female?
- Male, female... sometimes camel...


---------------------

Rozprawa w sadzie. Zeznaje oskarżony (myśliwy):
- Mówię sobie - pójdę zapolować. Wyglądam przez okno - śniegu od cholery, więc pociągam z piersiówki, biorę strzelbę i wychodzę. Idę sobie przez las, zimno jak cholera, więc sobie pociągam z piersiówki i szukam zwierzyny. I tak sobie idę, idę, pociągam z piersiówki, żeby wiedzieć, jak daleko zaszedłem, aż tu nagle patrzę, a na drzewie siedzi kukułka i kuka, no to wypaliłem.
Zeznaje poszkodowany (jąkała):
- I-Ide S-Sobie p-przez l-las, aż n-nagle w-widz-dzę, i-idzie p-pijan-ny
m-myś-śliw-wy i s-strze-eela. N-no to wl-laz-złem na d-drzewo i k-k-krzy-yczę: KU...KU...KU...KU...RWA NIE STRZELAJ!!!...


---------------------

Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dziecinstwa. Jednak jeden z nich niestety jest czesciowo sparalizowany, potrzebuje troche pomocy w codziennym zyciu. Pewnego dnia siedza u niego na werandzie, sparalizowany mówi:
- Wiesz co, mam pytanie - czy naprawde jestes moim przyjacielem?
- No jasne stary, znamy sie od dziecka, wiesz, ze zrobilbym dla ciebie wszystko!
- Wiem, mój przyjacielu, wiem. Mialbym wiec do ciebie mala prosbe, czy przynióslbys mi z pietra skarpetki? Robi sie troche chlodno, a jak wiesz, ja nie jestem w stanie tego zrobic.
- Stary, w ogóle nie ma o czym mówic. Skoczylbym dla ciebie w ogien.
- Dziekuje ci mój przyjacielu. Facet idzie na pietro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemialy.Przed oczami rozposciera mu sie cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, mlode, piekne jak marzenie,ubrane jedynie w bielizne.Facet nie moze oderwac wzroku, targaja nim wyrzuty sumienia - w koncu to córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w koncu poddaje sie instynktom i mówi:
- Wasz ojciec przyslal mnie, zebym sie z wami przespal.
- Niemozliwe! - mówi jedna.
- Nieprawdopodobne! - mówi druga.
- No cóz, jesli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnie.
Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy
- Obie?
- Tak, tak, obie! Dzieki, stary!
+Quote Post

Posty w temacie
- Ketrab   Najśmieszniejszy Tekst Lub Dowcip   05.05.2007 - 20:02
- - starr   heh ja mam cos od siebie: Siedzi dwóch kolesiów ...   20.05.2007 - 21:39
|- - Marcin181   CYTAT(starr @ 20.05.2007 - 22:39) he...   30.05.2007 - 18:56
|- - starr   spoko, zarzuc cos swojego   30.05.2007 - 20:05
- - zx12   Umarł ateista. Jednak ku swojemu zdziwieniu, stwi...   25.05.2007 - 10:22
|- - starr   Umiera biskup i trafia przed bramy nieba.Otwiera m...   25.05.2007 - 18:06
- - Marcin181   Lekarz psychiatra do pacjenta: - Zaraz, zaraz, nie...   30.05.2007 - 20:22
- - Lukasz   przez ostatnie miesiace kultura tego forum drastyc...   31.05.2007 - 10:22
|- - Marcin181   CYTAT(Lukasz @ 31.05.2007 - 11:22) p...   31.05.2007 - 12:21
|- - Ketrab   CYTAT(Lukasz @ 31.05.2007 - 11:22) p...   31.05.2007 - 17:33
- - Umrzesz   (...) –To ma być tulipan? - Jakub spojrzał...   31.05.2007 - 20:44
- - bobek_balinek   Hm.. a ja tu fraszką zarzucę, jest dośc trudna ...   01.06.2007 - 10:33
|- - starr   CYTAT(bobek_balinek @ 01.06.2007 - 11...   25.06.2007 - 17:07
- - Umrzesz   Jest bal przebierańców w szkole! Jasiu o tym...   06.06.2007 - 16:31
- - focus_oobe   umarlem :D ..a nie to oobe xP Przechodzi slepy ko...   12.06.2007 - 19:23
- - milordi   Stirlitz z całej siły uderzył siekierą w pień...   18.06.2007 - 20:16
- - SORROW   Wojna. Las. Do pewnego oddziału partyzanckiego pr...   24.06.2007 - 13:53
- - Ketrab   Wpada szczęśliwy Kowalski do baru i drze się il...   25.06.2007 - 12:08
- - SORROW   Może ja rozwinę : idzie dziadek ,pije browara ...   25.06.2007 - 20:32
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic