Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czat Glosowy "oobe I Sztuka", można porozmawiac.
Zbyszek
post 24.09.2010 - 14:18
Post #1

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




W ta niedziele 26.09 , odbędzie się dyskusja o oobe na głosowym czacie infry, Godzina 20:30
http://spikeria.pl/room/infra_czat/.
Portal z radiem
http://infra.org.pl/
Wkleiłem się na gościa. Mowa będzie o strasznych oobe,, mrożących krew w żyłach żyrafach astralnych i ciupagrze, dręczącej ludzkość dolegliwości od wieków.
Ktos tam wspominał, ze w sobotę o 20:30, będzie Adam Bytow, (niesprawdzone)

Zapraszam obemaniaków po dobremu, wesprzyjcie, !!!!
Losy świata i świetlistych rumaków się waza!!!

Powstaje osobny pokój, poświęcony rozmowom o oobe i sztuce.
http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
hepi
post 27.09.2010 - 08:00
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 40
Dołączył: 16.07.2009
Nr użytkownika: 7246




Przysłuchiwałem się trochę wczoraj dyskusji i momentami było żałośnie. Nie wiem czy Zbyszek nie nadinterpretuje tego co przeżywa, nie wiem także czy sceptycy mają rację, ale retoryka tych drugich polegała głównie na wyśmiewaniu.

PS. Po czacie położyłem się i śniło mi się, że robiliśmy ze Zbyszkiem jakieś eksperymenty grupowe :]
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Zbyszek   Czat Glosowy "oobe I Sztuka"   24.09.2010 - 14:18
- - Sirkamilo   Już po czacie z panem Adamem, mimo problemów tec...   25.09.2010 - 20:43
|- - Zbyszek   Rzeczywiście był wczoraj Adam na czacie. Nie zd�...   26.09.2010 - 08:38
- - Sz@sZ   Na początku było ciekawie, aż przyszła hołota...   26.09.2010 - 21:40
|- - Zbyszek   Ha, ha ale były jatki, ale muszę przyznać , ze ...   26.09.2010 - 22:46
- - lordini   Ich mądrość to dla mne głupota. Niektórzy gad...   27.09.2010 - 03:49
|- - Zbyszek   Hej, pozdrawiam słuchaczy czatu głosowego na Inf...   27.09.2010 - 09:33
- - dreamer_the_one   dla mnie najzabawniejsza jest wizja, że walkę, k...   27.09.2010 - 14:30
- - Astral Parsley   Też uczestniczyłem w tej dyskusji... ale liczył...   27.09.2010 - 16:02
|- - Zbyszek   Dzien wcześniej podłączyłem się do czata, szl...   27.09.2010 - 19:56
- - rugwa   W każdym razie Zbyszek - dałeś radę. Mimo licz...   27.09.2010 - 21:49
- - Sirkamilo   Od kiedy to jesteśmy sekta? Gdyby tak było to mo...   28.09.2010 - 13:18
|- - rugwa   CYTAT(Sirkamilo @ 28.09.2010 - 14:18...   28.09.2010 - 14:44
- - Luciusz   ehh.. (plusik niechcący)   28.09.2010 - 13:48
- - dreamer_the_one   Zbyszek: masz głos sekciarza :D musze to przyzna�...   28.09.2010 - 16:02
|- - Zbyszek   Dostałem stertę skryptów profesorskich o emocja...   28.09.2010 - 17:22
|- - Zbyszek   Hej ludzie, otworzyłem pokój na głosowym czacie...   02.10.2010 - 21:52
- - Luciusz   w takim razie muszę naprawić swój stary mikrofo...   02.10.2010 - 22:04
- - Zbyszek   Spotkanie,- pokój na głosowym czacie. Będziemy ...   03.10.2010 - 06:49
6 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic