|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Zbyszek Czat Glosowy "oobe I Sztuka" 24.09.2010 - 14:18 Sirkamilo Już po czacie z panem Adamem, mimo problemów tec... 25.09.2010 - 20:43![]() Zbyszek Rzeczywiście był wczoraj Adam na czacie. Nie zd�... 26.09.2010 - 08:38 Sz@sZ Na początku było ciekawie, aż przyszła hołota... 26.09.2010 - 21:40![]() Zbyszek Ha, ha ale były jatki, ale muszę przyznać , ze ... 26.09.2010 - 22:46 lordini Ich mądrość to dla mne głupota. Niektórzy gad... 27.09.2010 - 03:49 hepi Przysłuchiwałem się trochę wczoraj dyskusji i ... 27.09.2010 - 08:00![]() Zbyszek Hej, pozdrawiam słuchaczy czatu głosowego na Inf... 27.09.2010 - 09:33 Astral Parsley Też uczestniczyłem w tej dyskusji... ale liczył... 27.09.2010 - 16:02![]() Zbyszek Dzien wcześniej podłączyłem się do czata, szl... 27.09.2010 - 19:56 rugwa W każdym razie Zbyszek - dałeś radę. Mimo licz... 27.09.2010 - 21:49 Sirkamilo Od kiedy to jesteśmy sekta? Gdyby tak było to mo... 28.09.2010 - 13:18![]() rugwa CYTAT(Sirkamilo @ 28.09.2010 - 14:18... 28.09.2010 - 14:44 Luciusz ehh..
(plusik niechcący) 28.09.2010 - 13:48 dreamer_the_one Zbyszek: masz głos sekciarza :D musze to przyzna�... 28.09.2010 - 16:02![]() Zbyszek Dostałem stertę skryptów profesorskich o emocja... 28.09.2010 - 17:22![]() Zbyszek Hej ludzie, otworzyłem pokój na głosowym czacie... 02.10.2010 - 21:52 Luciusz w takim razie muszę naprawić swój stary mikrofo... 02.10.2010 - 22:04 Zbyszek Spotkanie,- pokój na głosowym czacie. Będziemy ... 03.10.2010 - 06:49
| |||||||||||||||||||||||