Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czat Glosowy "oobe I Sztuka", można porozmawiac.
Zbyszek
post 24.09.2010 - 14:18
Post #1

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




W ta niedziele 26.09 , odbędzie się dyskusja o oobe na głosowym czacie infry, Godzina 20:30
http://spikeria.pl/room/infra_czat/.
Portal z radiem
http://infra.org.pl/
Wkleiłem się na gościa. Mowa będzie o strasznych oobe,, mrożących krew w żyłach żyrafach astralnych i ciupagrze, dręczącej ludzkość dolegliwości od wieków.
Ktos tam wspominał, ze w sobotę o 20:30, będzie Adam Bytow, (niesprawdzone)

Zapraszam obemaniaków po dobremu, wesprzyjcie, !!!!
Losy świata i świetlistych rumaków się waza!!!

Powstaje osobny pokój, poświęcony rozmowom o oobe i sztuce.
http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
dreamer_the_one
post 28.09.2010 - 16:02
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




Zbyszek: masz głos sekciarza :D musze to przyznać... :-)
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 28.09.2010 - 17:22
Post #3

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Dostałem stertę skryptów profesorskich o emocjach i tym sobie, myśląc , ze przeczytam, by zmądrzeć, ale się zniechęciłem przebiegiem ewolucji na 500 kartek.
Na kolejnym spotkaniu idę na całego, no może puruszę trochę malowanie dla niepoznaki, by się samemu nie wykończyć.
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 02.10.2010 - 21:52
Post #4

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Hej ludzie, otworzyłem pokój na głosowym czacie , temat
Oobe i sztuka.

http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/

mozna tam sie spotykać i pogadać sobie, testujcie do woli, teraz mnie tam nie ma, ale wieczorkami, będę kiedyś tam nadawał o cialkach, może jutro o 20 godzinie, sceptyków banuje bezlitośnie. Czynne cala dobę, bez moderacji, potem ustalimy adminow, co by banowali natrętów. Gada się po minucie ale starczy , bo zęby puchną , to cze ,
Zrobilem oobe i sztuka, bo będzie więcej co opowiadać, i odmienne stany swiadomosci, twórcze odloty, by gębę zamknąć przechodniom , jasne. Trzeba ustawić mikrofon, górny przycisk, przesunąć suwakiem ,. jeśli pojawia sie problemy z dźwiękiem. Dobre na nocne pogaduchy , przed startem, jeśli kto będzie miał odwagę opowiadać i podzielić się problemy
jeje
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Zbyszek   Czat Glosowy "oobe I Sztuka"   24.09.2010 - 14:18
- - Sirkamilo   Już po czacie z panem Adamem, mimo problemów tec...   25.09.2010 - 20:43
|- - Zbyszek   Rzeczywiście był wczoraj Adam na czacie. Nie zd�...   26.09.2010 - 08:38
- - Sz@sZ   Na początku było ciekawie, aż przyszła hołota...   26.09.2010 - 21:40
|- - Zbyszek   Ha, ha ale były jatki, ale muszę przyznać , ze ...   26.09.2010 - 22:46
- - lordini   Ich mądrość to dla mne głupota. Niektórzy gad...   27.09.2010 - 03:49
- - hepi   Przysłuchiwałem się trochę wczoraj dyskusji i ...   27.09.2010 - 08:00
|- - Zbyszek   Hej, pozdrawiam słuchaczy czatu głosowego na Inf...   27.09.2010 - 09:33
- - dreamer_the_one   dla mnie najzabawniejsza jest wizja, że walkę, k...   27.09.2010 - 14:30
- - Astral Parsley   Też uczestniczyłem w tej dyskusji... ale liczył...   27.09.2010 - 16:02
|- - Zbyszek   Dzien wcześniej podłączyłem się do czata, szl...   27.09.2010 - 19:56
- - rugwa   W każdym razie Zbyszek - dałeś radę. Mimo licz...   27.09.2010 - 21:49
- - Sirkamilo   Od kiedy to jesteśmy sekta? Gdyby tak było to mo...   28.09.2010 - 13:18
|- - rugwa   CYTAT(Sirkamilo @ 28.09.2010 - 14:18...   28.09.2010 - 14:44
- - Luciusz   ehh.. (plusik niechcący)   28.09.2010 - 13:48
- - Luciusz   w takim razie muszę naprawić swój stary mikrofo...   02.10.2010 - 22:04
- - Zbyszek   Spotkanie,- pokój na głosowym czacie. Będziemy ...   03.10.2010 - 06:49
6 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic