Hej ludzie, otworzyłem pokój na głosowym czacie , temat
Oobe i sztuka.
http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/mozna tam sie spotykać i pogadać sobie, testujcie do woli, teraz mnie tam nie ma, ale wieczorkami, będę kiedyś tam nadawał o cialkach, może jutro o 20 godzinie, sceptyków banuje bezlitośnie. Czynne cala dobę, bez moderacji, potem ustalimy adminow, co by banowali natrętów. Gada się po minucie ale starczy , bo zęby puchną , to cze ,
Zrobilem
oobe i sztuka, bo będzie więcej co opowiadać, i odmienne stany swiadomosci, twórcze odloty, by gębę zamknąć przechodniom , jasne. Trzeba ustawić mikrofon, górny przycisk, przesunąć suwakiem ,. jeśli pojawia sie problemy z dźwiękiem. Dobre na nocne pogaduchy , przed startem, jeśli kto będzie miał odwagę opowiadać i podzielić się problemy
jeje