Wyjaśnijcie mi coś...jak Wasza pozytywna energia ma pomóc komuś kto nie ma świadomości, że taką energię otrzyma? Czy to nie jest tak jak z rozmową telefoniczną? Nie wystarczy do kogoś zadzwonić. Ten ktoś musi odebrać bo inaczej gadamy sami do siebie.
Ponadto jeżeli ktoś ma ciężką sytuację życiową i jest na skraju wyczerpania fizycznego i załamania nerwowego to po takiej Waszej serii energii jaką wysyłacie następnego dnia, następnych dniach wstanie i zacznie skakać z radości i krzyczeć jak jest cudownie, pięknie, wspaniale?
Nie chodzi o mój pesymizm bo staram się codziennie swoim światopoglądem, myślami faszerować wszechświat pozytywnymi wibracjami, ale problemy życiowe rozwiązuje się raczej innymi metodami. Wyczerpanie fizyczne - odpoczynkiem a bliskie załamanie nerwowe - relaksem i oderwaniem. Ten ktoś musi zmienić nastawienie do życia, musi przewartościować pewne sprawy. Idą święta to można jej kupić fajną książkę, która zmieni jej nastawienie, da do myślenia...intuicja podpowiada mi, że to byłby dobry prezent:
http://allegro.pl/potega-terazniejszosci-e...1299152252.htmlOczywiście wysyłajcie energię...najwyżej skorzysta z niej ktoś dostrojony do jej odbioru.
Zatem wyjaśnijcie mi jak to jest z tym odbiorem energii?
Ja od siebie mogę zaproponować coś bardziej przyziemnego co może pomóc. Kuracja pyłkiem kwiatowym. Pszczoły, natura stworzyła coś doskonałego dla każdego (z wyjątkiem alergików na miodo pochodne):
http://www.pasieka.rostkowski.info/pylek.htmlOdżywcze. Pyłek stanowi bardzo cenną odżywkę uzupełniającą dzienne racje żywnościowe w aminokwasy, biopierwiastki, witaminy.
* wzmacnia apetyt, skutek widoczny już po kilku dniach przyjmowania,
* reguluje przemianę materii, doprowadza do normalizacji, spadku wagi osób otyłych,
* wzmacnia organizm, szczególnie zalecany osobom ciężko pracującym w szkodliwych warunkach, dzieciom, osobom starszym, osłabionym, regeneruje,
* działa antyanemicznie (zwiększa liczbę czerwonych ciałek krwi), zwiększa poziom żelaza w surowicy krwi.
Antydepresyjne, uspokajające. Pyłek pszczeli poprawia psychiczne samopoczucie człowieka.
* zmniejsza nerwowość, rozdrażnienie, wzmacnia system nerwowy osłabiony na skutek stresu lub przepracowania,
* wspomaga leczenie depresji, umożliwia obniżenie dawek preparatów antydepresyjnych,
* wspomaga także leczenie nerwic wegetatywnych,
* zwiększa ukrwienie tkanki nerwowej, podwyższa sprawność psychiczną, zwiększa koncentrację układu nerwowego,