Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Prosba O Pomoc
Forgotten
post 23.11.2010 - 10:57
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 05.11.2007
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2499




Moja przyjaciółka jest w ciężkiej sytuacji życiowej. Jest na skraju wyczerpania fizycznego i załamania nerwowego. Pomagam jej jak mogę, ale tym razem moja pomoc jest nie wystarczająca. Dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc. Zwracam się nie o pomoc materialną, lecz proszę jedynie abyście przez chwile pomyśleli, że tej kobiecie uda się wyjść z problemów cało i zdrowo. Nie musicie znać mojej przyjaciółki ani wiedzieć jak ma na imię. Nie jest także ważne czego dotyczy problem. Proszę tylko o wysłanie w przestrzeń dobrej myśli z dobrą intencją do dowolnie wybranej osoby jaką znacie. Proszę jedynie o przepływ dobrej energii. Tylko o to proszę.

Dziękuję i Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Zielarz Gajowy
post 23.11.2010 - 22:04
Post #2

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Wyjaśnijcie mi coś...jak Wasza pozytywna energia ma pomóc komuś kto nie ma świadomości, że taką energię otrzyma? Czy to nie jest tak jak z rozmową telefoniczną? Nie wystarczy do kogoś zadzwonić. Ten ktoś musi odebrać bo inaczej gadamy sami do siebie.

Ponadto jeżeli ktoś ma ciężką sytuację życiową i jest na skraju wyczerpania fizycznego i załamania nerwowego to po takiej Waszej serii energii jaką wysyłacie następnego dnia, następnych dniach wstanie i zacznie skakać z radości i krzyczeć jak jest cudownie, pięknie, wspaniale?

Nie chodzi o mój pesymizm bo staram się codziennie swoim światopoglądem, myślami faszerować wszechświat pozytywnymi wibracjami, ale problemy życiowe rozwiązuje się raczej innymi metodami. Wyczerpanie fizyczne - odpoczynkiem a bliskie załamanie nerwowe - relaksem i oderwaniem. Ten ktoś musi zmienić nastawienie do życia, musi przewartościować pewne sprawy. Idą święta to można jej kupić fajną książkę, która zmieni jej nastawienie, da do myślenia...intuicja podpowiada mi, że to byłby dobry prezent:

http://allegro.pl/potega-terazniejszosci-e...1299152252.html

Oczywiście wysyłajcie energię...najwyżej skorzysta z niej ktoś dostrojony do jej odbioru.

Zatem wyjaśnijcie mi jak to jest z tym odbiorem energii?

Ja od siebie mogę zaproponować coś bardziej przyziemnego co może pomóc. Kuracja pyłkiem kwiatowym. Pszczoły, natura stworzyła coś doskonałego dla każdego (z wyjątkiem alergików na miodo pochodne):

http://www.pasieka.rostkowski.info/pylek.html

Odżywcze. Pyłek stanowi bardzo cenną odżywkę uzupełniającą dzienne racje żywnościowe w aminokwasy, biopierwiastki, witaminy.

* wzmacnia apetyt, skutek widoczny już po kilku dniach przyjmowania,
* reguluje przemianę materii, doprowadza do normalizacji, spadku wagi osób otyłych,
* wzmacnia organizm, szczególnie zalecany osobom ciężko pracującym w szkodliwych warunkach, dzieciom, osobom starszym, osłabionym, regeneruje,
* działa antyanemicznie (zwiększa liczbę czerwonych ciałek krwi), zwiększa poziom żelaza w surowicy krwi.

Antydepresyjne, uspokajające. Pyłek pszczeli poprawia psychiczne samopoczucie człowieka.

* zmniejsza nerwowość, rozdrażnienie, wzmacnia system nerwowy osłabiony na skutek stresu lub przepracowania,
* wspomaga leczenie depresji, umożliwia obniżenie dawek preparatów antydepresyjnych,
* wspomaga także leczenie nerwic wegetatywnych,
* zwiększa ukrwienie tkanki nerwowej, podwyższa sprawność psychiczną, zwiększa koncentrację układu nerwowego,

Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Forgotten   Prosba O Pomoc   23.11.2010 - 10:57
- - Mefik   CYTAT(Forgotten @ 23.11.2010 - 10:57...   23.11.2010 - 12:16
- - Nilren   dołączam   23.11.2010 - 15:28
- - Gray   Ty i Twoja przyjaciółka możecie na mnie liczyć...   23.11.2010 - 16:14
- - Gray   Początek Twojej wypowiedzi wystarcza mi, żeby st...   23.11.2010 - 22:47
- - Kimkolwiek   CYTAT(Forgotten @ 23.11.2010 - 10:57...   23.11.2010 - 23:05
- - Jaskul-Maniak   Skoro robimy to dla niej to chyba wie ze takie cos...   23.11.2010 - 23:32
- - Kimkolwiek   Nie bardzo rozumiem jaką treść i głęboką my�...   23.11.2010 - 23:46
- - Jaskul-Maniak   puszczamy jej wlasnie wiazke iskry w tunelu, chyba...   23.11.2010 - 23:48
|- - Kimkolwiek   CYTAT(Jaskul-Maniak @ 23.11.2010 - ...   23.11.2010 - 23:56
- - Pavveł   CYTAT(Mefik @ 23.11.2010 - 12:16) Po...   24.11.2010 - 03:54
- - Zielarz Gajowy   Nie posądzam nikogo o pesymizm a jedynie poddaję...   24.11.2010 - 08:44
- - Forgotten   Dziękuję za zainteresowanie tym tematem. Czasem ...   24.11.2010 - 09:35
- - Gray   Forgotten przyłącz się w sobotę do ludzi wysy�...   24.11.2010 - 12:56
- - Majster   A ja polecam dobre benzo, depresja przejdzie i ban...   24.11.2010 - 15:27
- - Gray   hahaha majster :D:D   24.11.2010 - 15:32
- - Zielarz Gajowy   Koń by się uśmiał...jesteście okropni, pozbaw...   24.11.2010 - 16:46
- - Jaskul-Maniak   I teraz chyba nastal czas na robienie, bo temat ob...   24.11.2010 - 17:30
- - Jaskul-Maniak   I co z ta Przyjaciolka?   04.12.2010 - 00:21
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic