|
Skoro robimy to dla niej to chyba wie ze takie cos leci, a nawet jak nie wie to sie dowie, jak poczuje.... dowodem na ta energie jest czucie jej, nie pytaj mnie jak to dziala, skoro na pewno to czules.
Widocznie przezywa cos, gdzie potrzebna jest iskra w tunelu, a zdarzaja sie takie momenty nawet dla tych najsilniejszych... bo im bardziej jestes samodzielny tym bardziej potem odczujesz samotnosc.
A czy bycie na skraju wyczerpania nie jest swojego rodzaju wyjsciem z ciala? tak silne bodzcce popychajace nas w skrajna depresje sa grozne, jak i wszystkie inne zaburzenia swiadomosci.
_____________ A co jej zastapi psycholog moze dobrego znajomego albo przyjaciela, albo chociazby nasza energie? Pojdzie do lekarza, dla ktorego kazde "odksztalcenie" swiadomosci od rzeczywistosci jest medycznym bledem i choroba, da jej leki i kuracja bedzie stopniowo otepiala jej swiadomy umysl, zsylajac jak malpe do klatki...
Wszyscy jestesmy przeciez chorzy wedlug lekarzy, Ja na pewno
|