Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Niby Głupie I Smieszne Ale..., PYTANIE
kornii
post 02.07.2007 - 12:34
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 54
Dołączył: 02.07.2007
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1430




To co zaraz powiem może wydać się strasznie irytujące. Pewnie większość z was zaraz zacznie sie śmiać i weźmie mnie za kretynkę. Ale mimo to nie udaje że nie wiem. Podobno kto pyta nie błądzi... Wszędzie mogę o tym przeczytać, ale nigdzie nie mogę znaleźć... Co to jest ta metoda 4+1? <słychać śmiech innych> :) z góry dzięki za odpowiedzi
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
set.h
post 02.07.2007 - 12:41
Post #2

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Proszę bardzo:
Metoda 4+1 to metoda wybudzania po krótkim okresie snu. Nazwa wywodzi się od 4 godzin spania + 1 godzina wybudzenia a potem walka o OBE.
Czas snu (4 godz) i wybudzenia (1 godzina) jest umowny i przyjęty tak dla uproszczenia. W rzeczywistości należy sobie dobrać wg własnego upodobania. W moim przypadku jest to ok 2,5 - 3 godz snu i ok 45min wybudzenia.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- kornii   Niby Głupie I Smieszne Ale...   02.07.2007 - 12:34
- - Noble   kornii poczytaj na innych stronkach obemaniak.pl :...   02.07.2007 - 12:40
- - kornii   Noble, mówiłam że miałam racje :P ale jakoś n...   02.07.2007 - 12:59
- - Ketrab   CYTAT(kornii @ 02.07.2007 - 13:34) ...   02.07.2007 - 13:03
|- - Angello   CYTAT(Ketrab @ 02.07.2007 - 14:03) B...   02.07.2007 - 13:13
|- - Ketrab   CYTAT(Angello @ 02.07.2007 - 14:13) ...   02.07.2007 - 18:27
|- - Angello   CYTAT(Ketrab @ 02.07.2007 - 19:27) A...   02.07.2007 - 18:35
- - Noble   tak ogolnie to przed wejsciem na forum jest napisa...   02.07.2007 - 13:18
- - kornii   Zamierzam przeczytać te książki, ale obecnie cz...   02.07.2007 - 16:44
- - Marcin181   w zasadzie czytanie trylogii Monroe nie jest konie...   02.07.2007 - 16:47
- - kornii   Marcin, nie martw się :P już zaczęłam... Poza ...   02.07.2007 - 17:04
- - Marcin181   nie martwie sie! xD   02.07.2007 - 17:10
- - kornii   dobra, kończymy ten temacik XD każdy dowiedział...   02.07.2007 - 17:52
- - kornii   Teraz to o szkole gadamy :)... Ja tam z polaka mam...   02.07.2007 - 19:11
- - Sebastian - RAKIM   4+1= metoda na 5 :P   02.07.2007 - 20:54
- - kornii   jeszcze tej nie próbowałam :) zależy jak komu p...   02.07.2007 - 20:58
- - Sebastian - RAKIM   Och dziękuję za życzonka :P 4+1 ma dobre i zł...   02.07.2007 - 21:08
|- - Ketrab   CYTAT(Sebastian - RAKIM @ 02.07.2007 ...   03.07.2007 - 07:10
- - kornii   Dzięki, dziś przewertowałam jeszcze net i lookn...   02.07.2007 - 21:14


Go to the top of the page
Start new topic