Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zlot Majowy Top-u I Wszystkich Innych For
twistoid
post 21.02.2011 - 15:06
Post #1

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Czas plynie nieublaganie szybko, maj nachodzi wielkimi krokami - a u nas ciiiiiiiiiisza?! :D

Nie wiem czy inne fora cos organizuja, a czas nagli, gdyz trzeba zamowic noclegi, wyzywienia i tak zorganizowac, aby to spotkanie pozostalo na zawsze w naszej pamieci :)

Proponuje wiec 27-29.05.2011 w pieknej i niepowtarzalnej oazie spokoju, ktora specjalnie dla nas bedzie przygotowane: http://www.lubogoszcz.pl/index.php5

Wspaniale miejsce na ucieczke od zgielku, na medytacje i eksperymenty.

Mam nadzieje, ze do tego czasu uda mi sie wydrukowac pierwsze czasopismo Obenautow - "Obemania" :D

Inne ciekawe propozycje, jak tez pomysly na umilenie nam czasu prosze zglaszac do 10.03.2011, reszte czasu trzeba poswiecic na organizacje :mrgreen:

Zapraszamy Obenautow ze wszystkich for :D

Jakby zabraklo miejsca w domkach to pod namioty :D

Powiem tak.

27-29.05.2011 odbedzie sie zlot Obenautow.

Miejsce: http://www.lubogoszcz.pl/index.php5


Größere Kartenansicht

ADRES:

34-734 Kasinka Mała

Googlemap: 49°42'8.21"N 20° 3'30.33"E

DOJAZD:

http://maps.google.at/

wpisac: Baza Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Lubogoszcz"

PROGRAM:

27.05.2011

1. Dojazd,
2. Spacery,
3. Wspolna kolacja.

28.05.2011

w planie

29.05.2011

w planie :D

Prosze o podanie rowniez, czy zyczysz sobie zakwaterowanie w 1, 2 czy wieloosobowam pokoju oraz czy dla palacych, czy dla niepalacych


Zainteresowani mogą wpisywać się w tym temacie, lub na forum obemania.pl.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ptysiek
post 22.02.2011 - 16:01
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 188
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2525




ooo to zlot późno majowy!! w ogóle to hej wszystkim :)
Jeśli ktoś nie ma gdzie jechać na długi weekend majowy to proponuje piękne miejsce o nazwie Nowica w Beskidzie Niskim :) odbywa się tam wtedy festiwal spotkań teatralnych, są koncerty i wiele różnych ciekawych rzeczy, noclegi pod namiotem lub można sobie u jakiś ludzi niedaleko zanocować za jakąś opłatą. Jedyny problem, że ciężko tam dojechać... to magiczne miejsce na prawie "krańcu świata" ;) Więc dobrze jest mieć swoje autko, albo autobus a potem łapać stopa lub wynająć busa ;) Ja jadę tam raczej na 99% jak wszystko się ładnie potoczy, bo naprawdę w miejscu tym można się zakochać ;)


http://innowica.blogspot.com/
http://www.facebook.com/home.php#!/pag...CA/285039659517
http://www.youtube.com/watch?v=wpSBCAYAviA...feature=related Nowica 9 ;)

tu troszkę można poczytać o tym i tamtym :) jeszcze nie ma plakatu na tegoroczny festiwal ale to pewnie kwestia czasu :)
termin prawdopodobnie 30.04-2.05.2011.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic