Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Witam Ja Darek S.
OBE Maniak
post 27.02.2011 - 10:34
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 27.02.2011
Nr użytkownika: 8363




chciałbym powiedzieć czemu opuściłem was
ano dlatego że tak mi kazał MTJ a poza tym miałem guza mózgu i dopiero tera się wyleczyłem
to tyle i pokrótce,zostanę tutaj i odpowiem na wszelkie ewentualne pytania :)
słucham.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OBE Maniak
post 27.02.2011 - 11:33
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 27.02.2011
Nr użytkownika: 8363




CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11:27) *
Daras, opowiedz nam wiecej i nie rob takich bledow ortograficznych

dobra opowiem wam co ostatnio miałem w poza,albo inaczej:dalej zajmuję się OBE tak daję to dużo dalej uważam że to prozdrowotne szczerze mówiąc nie lubię neta o czym pisałem na swojej stronie dobrze że ją zarchiwizowaliście to ludziska pooglądać sobie mogą hehe
a co do tego OBE to ciężko tutaj cokolwiek opisać ale mogę powiedzieć że zaleciałem dalej niż wtedy kiedy spotkałem tego "kogoś" jak zwał tak zwał czy to archanioł był jakiś czy zaiste ktoś inny
jeśli chceta jak ja mieć takie doświadczenia to trzeba OBE traktować na serio inaczej z tego co wiem na ciężkich ciemnych fazach można trafić a jeśli delikwent ma nieczyste intencje no tutaj przemilczę to
to tyle jeszcze jakieś pytania?
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- OBE Maniak   Witam Ja Darek S.   27.02.2011 - 10:34
- - Silverka   a już chciałam napisać, że kolejna marna prowo...   27.02.2011 - 10:49
- - Traktorzysta1300   Daras, opowiedz nam wiecej i nie rob takich bledow...   27.02.2011 - 11:27
- - Traktorzysta1300   Czy bedziesz na zlocie Oobe w koncu maja organizow...   27.02.2011 - 11:39
- - Nilren   napisz nam cos jeszcze   27.02.2011 - 11:41
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:43
- - Traktorzysta1300   Daro, a co z ta OBErebelia na ktora sie kiedys tak...   27.02.2011 - 11:48
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:53
- - tom   Jaaaa jebie xD jakie zajebiste pytania :PP cudo a...   27.02.2011 - 11:55
- - thias   No przepraszam bardzo, ale mi to wygląda tylko i ...   27.02.2011 - 12:00
- - OBE Maniak   ok macie jeszcze 0,5 godziny na pytania potem zmyk...   27.02.2011 - 12:08
|- - thias   CYTAT(OBE Maniak @ 27.02.2011 - 12:0...   27.02.2011 - 12:11
- - Traktorzysta1300   Daro powiedz mi tera co to jest wg ciebie neuroprz...   27.02.2011 - 12:16
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 12...   27.02.2011 - 12:18
|- - thias   CYTAT(OBE Maniak @ 27.02.2011 - 12:1...   27.02.2011 - 12:20
- - Traktorzysta1300   Daro, a powiedz tez czy wyjscia w oobe czy ld moga...   27.02.2011 - 12:19
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 12...   27.02.2011 - 12:21
|- - thias   A ja zapytam CO Cię skłoniło do powrotu na foru...   27.02.2011 - 12:23
- - Traktorzysta1300   Daro, za te odpowiedzi na pytania jestem ci zobowi...   27.02.2011 - 12:23
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic