Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Witam Ja Darek S.
OBE Maniak
post 27.02.2011 - 10:34
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 27.02.2011
Nr użytkownika: 8363




chciałbym powiedzieć czemu opuściłem was
ano dlatego że tak mi kazał MTJ a poza tym miałem guza mózgu i dopiero tera się wyleczyłem
to tyle i pokrótce,zostanę tutaj i odpowiem na wszelkie ewentualne pytania :)
słucham.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Traktorzysta1300
post 27.02.2011 - 11:39
Post #2


Guests








Czy bedziesz na zlocie Oobe w koncu maja organizowanym przez Elli i czy zabierzesz dzis glos na czacie Zbyszka na Spikerii pt Oobe i sztuka ??
Powiedz tez czy to prawda ze jestes w trakcie pisania trylogii o Oobe wzorem monroe??
Podobno tez myslisz o otworzeniu w Polsce pod Warszawa filii Instytutu Monroe w Polsce i ponoc Bruce Moen jest w to juz zaangazowany??

Odpowiedz nam szczerze
+Quote Post

Posty w temacie
- OBE Maniak   Witam Ja Darek S.   27.02.2011 - 10:34
- - Silverka   a już chciałam napisać, że kolejna marna prowo...   27.02.2011 - 10:49
- - Traktorzysta1300   Daras, opowiedz nam wiecej i nie rob takich bledow...   27.02.2011 - 11:27
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:33
- - Traktorzysta1300   Czy bedziesz na zlocie Oobe w koncu maja organizow...   27.02.2011 - 11:39
- - Nilren   napisz nam cos jeszcze   27.02.2011 - 11:41
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:43
- - Traktorzysta1300   Daro, a co z ta OBErebelia na ktora sie kiedys tak...   27.02.2011 - 11:48
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:53
- - tom   Jaaaa jebie xD jakie zajebiste pytania :PP cudo a...   27.02.2011 - 11:55
- - thias   No przepraszam bardzo, ale mi to wygląda tylko i ...   27.02.2011 - 12:00
- - OBE Maniak   ok macie jeszcze 0,5 godziny na pytania potem zmyk...   27.02.2011 - 12:08
|- - thias   CYTAT(OBE Maniak @ 27.02.2011 - 12:0...   27.02.2011 - 12:11
- - Traktorzysta1300   Daro powiedz mi tera co to jest wg ciebie neuroprz...   27.02.2011 - 12:16
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 12...   27.02.2011 - 12:18
|- - thias   CYTAT(OBE Maniak @ 27.02.2011 - 12:1...   27.02.2011 - 12:20
- - Traktorzysta1300   Daro, a powiedz tez czy wyjscia w oobe czy ld moga...   27.02.2011 - 12:19
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 12...   27.02.2011 - 12:21
|- - thias   A ja zapytam CO Cię skłoniło do powrotu na foru...   27.02.2011 - 12:23
- - Traktorzysta1300   Daro, za te odpowiedzi na pytania jestem ci zobowi...   27.02.2011 - 12:23
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic