Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Witam Ja Darek S.
OBE Maniak
post 27.02.2011 - 10:34
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 27.02.2011
Nr użytkownika: 8363




chciałbym powiedzieć czemu opuściłem was
ano dlatego że tak mi kazał MTJ a poza tym miałem guza mózgu i dopiero tera się wyleczyłem
to tyle i pokrótce,zostanę tutaj i odpowiem na wszelkie ewentualne pytania :)
słucham.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OBE Maniak
post 27.02.2011 - 11:43
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 27.02.2011
Nr użytkownika: 8363




CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11:39) *
Czy bedziesz na zlocie Oobe w koncu maja organizowanym przez Elli i czy zabierzesz dzis glos na czacie Zbyszka na Spikerii pt Oobe i sztuka ??
Powiedz tez czy to prawda ze jestes w trakcie pisania trylogii o Oobe wzorem monroe??
Podobno tez myslisz o otworzeniu w Polsce pod Warszawa filii Instytutu Monroe w Polsce i ponoc Bruce Moen jest w to juz zaangazowany??

Odpowiedz nam szczerze

trylogia?to bzdury filia?też kto ci tego naopowiadał?na czacie się nie pojawię wpadłem tylko na chwilę może jeszcze kiedyś znowu wpadnę zlot?nie raczej nie ale mogę obiecać że jeśli opanuję teleportację to się zastanowię podobno święci to mieli czy to prawda nie wiem
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- OBE Maniak   Witam Ja Darek S.   27.02.2011 - 10:34
- - Silverka   a już chciałam napisać, że kolejna marna prowo...   27.02.2011 - 10:49
- - Traktorzysta1300   Daras, opowiedz nam wiecej i nie rob takich bledow...   27.02.2011 - 11:27
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:33
- - Traktorzysta1300   Czy bedziesz na zlocie Oobe w koncu maja organizow...   27.02.2011 - 11:39
- - Nilren   napisz nam cos jeszcze   27.02.2011 - 11:41
- - Traktorzysta1300   Daro, a co z ta OBErebelia na ktora sie kiedys tak...   27.02.2011 - 11:48
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11...   27.02.2011 - 11:53
- - tom   Jaaaa jebie xD jakie zajebiste pytania :PP cudo a...   27.02.2011 - 11:55
- - thias   No przepraszam bardzo, ale mi to wygląda tylko i ...   27.02.2011 - 12:00
- - OBE Maniak   ok macie jeszcze 0,5 godziny na pytania potem zmyk...   27.02.2011 - 12:08
|- - thias   CYTAT(OBE Maniak @ 27.02.2011 - 12:0...   27.02.2011 - 12:11
- - Traktorzysta1300   Daro powiedz mi tera co to jest wg ciebie neuroprz...   27.02.2011 - 12:16
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 12...   27.02.2011 - 12:18
|- - thias   CYTAT(OBE Maniak @ 27.02.2011 - 12:1...   27.02.2011 - 12:20
- - Traktorzysta1300   Daro, a powiedz tez czy wyjscia w oobe czy ld moga...   27.02.2011 - 12:19
- - OBE Maniak   CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 12...   27.02.2011 - 12:21
|- - thias   A ja zapytam CO Cię skłoniło do powrotu na foru...   27.02.2011 - 12:23
- - Traktorzysta1300   Daro, za te odpowiedzi na pytania jestem ci zobowi...   27.02.2011 - 12:23
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic