Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gra - Plemiona :), :)
Noble
post 23.06.2007 - 10:54
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Witam :)

Jak ktos chce zrobic obe rebelie w grze plemiona to zachecam :)

rejestrujcie sie na:

Swiat 9

wioski róbcie na południowym zachód bysmy sie znalezli blisko siebie

Jak co to podajcie swoj nick to dodam was do plemienia OBEMANIAKÓW :)

www.plemiona.pl

moj nick Nobleheart jakby co ;P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Angello
post 03.07.2007 - 18:52
Post #2


Guests








Na podstawie innej gry wydaje mi się, że światy są po prostu ponumerowane w kolejności, jakiej powstawały. Skoro gramy w świecie z najwyższą "cyferka" to znaczy, iż pozostali gracze odstają od nas mniej niż miałoby to miejsce na innych światach. Przypuszczam, że można się rejestrować na świecie, którym chcesz. Pytanie tylko.. czy większa przyjemność jest grać z ludźmi 100 czy 10 razy "silniejszymi" :D
+Quote Post

Posty w temacie
- Noble   Gra - Plemiona :)   23.06.2007 - 10:54
- - ppp2   Hey hey hey :D ja mam nick> Parise cya ;) PS....   23.06.2007 - 16:48
- - Danrizz   No wlasnie :P Ludzie grac grac i jeszcze raz grac...   23.06.2007 - 21:21
- - Umrzesz   Polecam grę travian3.pl Podobne do plemion. Gram ...   25.06.2007 - 21:46
- - Angello   Zrobiłem sobie konto dla zabawy :D Nick w grze: S...   02.07.2007 - 19:05
- - Ketrab   Przypomniały mi się dobre czasy jak upływały m...   02.07.2007 - 19:48
|- - Angello   CYTAT(Ketrab @ 02.07.2007 - 20:48) P...   02.07.2007 - 21:07
|- - Ketrab   CYTAT(Angello @ 02.07.2007 - 22:07) ...   03.07.2007 - 06:57
|- - Angello   CYTAT(Ketrab @ 03.07.2007 - 07:57) N...   03.07.2007 - 13:33
- - Ketrab   Dzięki za radę Angello .Jestem z wami ,choć pew...   03.07.2007 - 17:54
- - Sebastian - RAKIM   Jestem gdzieś tam z małą wioseczką na mapie z ...   04.07.2007 - 08:22
|- - Ketrab   CYTAT(Sebastian - RAKIM @ 04.07.2007 ...   04.07.2007 - 08:36
|- - jerry1990   ok dodaj mnie : jerry1990 juz jestem zarejestrowan...   05.07.2007 - 14:45
- - Marcin181   również sie dołączyłem do zabawy z nickiem Ma...   05.07.2007 - 15:19
- - mavej   odbierajta zaproszenia :)   05.07.2007 - 17:02
- - Noble   ok zaproszenia sa rozdane kto nastepny chce dolacz...   05.07.2007 - 19:57
- - starr   dobra, kto mi wysle te zaproszenie?   05.07.2007 - 20:05
- - starr   khem khem..   08.07.2007 - 15:55
- - Angello   CYTAT(starr @ 05.07.2007 - 21:05) do...   08.07.2007 - 16:45
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic