Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Termopilski Marsz (dariusz Sugier)
Traktorzysta1300
post 07.03.2011 - 12:37
Post #1


Guests








.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dzyeson
post 07.03.2011 - 18:00
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




ja i tak wyszedłem pierwszy raz w 2008 , mysle ze wiele osob wyszlo po 2007 takze te ktore doszly pozniej tak jak ja(doszedłem w 2008). Kurczę przeciez sam znam osoby , ktore doszly chociazby w 2010 i juz mają wyjscia. A liczac LD za wyjscie to chyba po 2007 roku poszła cała lawina
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic