Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Termopilski Marsz (dariusz Sugier)
Traktorzysta1300
post 07.03.2011 - 12:37
Post #1


Guests








.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
pablo264
post 07.03.2011 - 19:29
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 12.02.2010
Nr użytkownika: 7739




CYTAT(Silverka @ 07.03.2011 - 19:13) *
ja mialam pierwsze oobe w lutym 2004:) kurcze ile to już czasu:))


Też bym tak chciał, może coś tam miałem ale nie pamiętam ^^...ale bez walki niczego nie dostanę ! Ale się napaliłem dzisiaj ćwiczę !! Ale tu nie o tym temat wiec co do wiersza to bardzo fajny chyba jedyny który przeczytałem w całym moim życiu do końca ^^
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic