Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Termopilski Marsz (dariusz Sugier)
Traktorzysta1300
post 07.03.2011 - 12:37
Post #1


Guests








.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Freddy K
post 08.03.2011 - 19:46
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 604
Dołączył: 09.11.2007
Nr użytkownika: 2547




A ja swoje pierwsze OOBE miałem, z tego co pamiętam, w 1997 roku, spontaniczne. W 2000 r. pierwsze świadome i w pełni kontrolowane wyjście poza ciało, łącznie z dowodem potwierdzającym tzw. "parapsychiczny" charakter doświadczenia. Od 2000 r. zaczęła się prawdziwa "niefizyczna" zabawa, która trwa do dziś.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic