Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> V Obe Zlot Majowy 2011 !, Majowy obe zlot
ines
post 28.02.2011 - 01:20
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 93
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Jawor
Nr użytkownika: 299




Witam serdecznie!
Aby tradycji( i przyjemności) stało się zadość, to zapowiadam kolejny, niesamowity majowy Obe zlot !!!
Pomyślałam, że po rocznej przerwie w odwiedzaniu Muchowa, trzeba wrócić do miejsca w którym wszystko się zaczęło!!!!
Majowy zlot jest zarezerowany w tym roku w pałacyku w Muchowie w terminie od 30 kwietnia do 3 maja!
Więcej szczegółów podam niebawem...póki co zachęcam do planowania urlopów w tym terminie !
Jak zwykle będzie niebanalnie i wyjątkowo!!!
Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia!
Ines
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
6umerang
post 11.03.2011 - 00:27
Post #2

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Byłem na pierwszym, będę i teraz, Yo.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
7 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic