Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czemu 5 % Ludzi Ma Tendencję Do Masochizmu Duchowego?, czyli o głupocie ludzkiej
Gruzol
post 11.03.2011 - 08:11
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 11.03.2011
Nr użytkownika: 8378




zauważyłem że przynajmniej 5 % ludzi ma takie skłonności,OBE traktuję jak najgorsze zło a jeśli już to ma OBE negatywne a co gorsza niektórzy nawet mogą mieć OBE wysoce negatywne,rozumiem że to może być zabawa ale na litość boską przypomina mi niczym nieuzasadnioną agresję duchową,gdyby byli mądrzy nie blokowali by innych którzy dążą do prawdziwego pozytywnego "OOBE"
jakieś wytłumaczenie ich głupoty?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Gruzol
post 11.03.2011 - 08:42
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 11.03.2011
Nr użytkownika: 8378




CYTAT(Freddy K @ 11.03.2011 - 08:39) *
A co, zostałeś zablokowany? Dobrze ci tak.

wy kurwa mądrzy jesteście?nie rozumiecie że robicie krzywdę ludziom takim jak Darek S.
w macie negatywne psychotyczne OOBE ja po moim trupie kieruję się w stronę pozytywów,niestety was czas się kończy,i tyle,przykro mi nie będziecie już truli nas negatywami,oby obcy jak najszybciej zainterweniowali,spodziewałem się że mnie zbluzgacie jak huj
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic