Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Melanż U Mnie!
Dzyeson
post 14.03.2011 - 18:21
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




Siema


Robie melanż u siebie , a właściwie u mojej ciotki. Melanż odbędzie sie na łonie przyrody na wsi. Zrobimy ognisko itp . Termin: najbizsza sobota i niedziela. Miejsce:Woj. Mazowieckie 40 km od Warszawy. Jak będą chętni to napiszę szczegóły.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dzyeson
post 15.03.2011 - 12:27
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




przedział wiekowy dowolny , nie ma ograniczeń. W domu są trzy łóżka(po dwie osoby na jednym jezeli bedzie duzo osob) poza tym mozna spac na podłodze. ja będe spał w spiworze na podłodze o ile mi sie zechce bo raczej bedę się starał siedziec całą noc. Jedziemy wspolnie z warszawy , bo sami pociągiem możecie mieć problemy z dojazdem bo w pewnym momencie jest dość skomplikowana przesiadka. Jak ktos chce to może pojechać samochodem , namiary podam na priv
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic